Gwiazdy

Sylwia Juszczak pozuje z młodszym synem. "Też już mnie przerósł"

Sylwia Juszczak

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Sylwia Juszczak pozuje z młodszym synem. "Też już mnie przerósł"

Sylwia Juszczak

Tomasz Urbanek/East News

Sylwia Juszczak-Krawczyk chętnie pokazuje w sieci kulisy życia prywatnego. Aktorka nie stroni także od wrzucania zdjęć swoich pociech. Tym razem zobaczyliśmy ją w towarzystwie syna Vincenta. Okazuje się, że chłopak jest już wyższy od niej. 

Sylwia Juszczak-Krawczyk - dzieci

Sylwia Juszczak-Krawczyk i Mikołaj Krawczyk w 2017 r. wzięli ślub cywilny, a dwa lata później przysięgali sobie miłość w kościele. Owocem ich związku jest córeczka Konstancja, która urodziła się w marcu 2019 roku.

Aktorka ma jeszcze dwóch synów z pierwszego małżeństwa z Tomaszem Pągowskim, Vincenta i Nataniela. Mikołaj Krawczyk natomiast ma synów bliźniaków ze związku z Anetą Zając. 

Sylwia Juszczak-Krawczyk z synem

Aktorka przebywa nad polskim morzem, gdzie wypoczywa z rodziną. W jednym z postów na Instagramie gwiazda postanowiła pochwalić się zdjęciem ze synem Vincentem. Jak się okazuje, chłopak nieźle wyrósł. Dumna mama napisała tak:

- Synek młodszy już też mnie przerósł  - czytamy we wpisie. 

Już wcześniej Sylwia relacjonowała swój urlop. Na jej profilu na Instagramie znajdziemy także zdjęcia m.in. z mężem - Mikołajem Krawczykiem i córeczką Konstancją. Wychodzi na to, że zakochani mają teraz naprawdę dobry, rodzinny czas. 

Zobacz też:

Zobacz wideo: Przyjaźń Anety Zając z Sylwią Juszczak i Mikołajem Krawczykiem

Co sądzisz o tym artykule?
65
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0