Gwiazdy

Aneta Kręglicka pokazała syna i mamę. Fani: "Już wiadomo po kim ma Pani dobre geny"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek/East News

Aneta Kręglicka pochwaliła się w mediach społecznościowych rodzinnym zdjęciem. Była Miss Świata pokazała fanom, jak wygląda jej 80-letnia mama i syn. Miała ku temu ważny powód. Internauci są pod wrażeniem.

Aneta Kręglicka – życie rodzinne

Aneta Kręglicka, była Miss Polonia, Miss Świata i I Wicemiss International dość aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Mimo wielu opublikowanych zdjęć modelka od długiego czasu trzymała się żelaznej zasady i nie pokazywała w sieci wizerunku najbliższych. Tak naprawdę gwiazda przez lata zdradziła niewiele informacji na temat swojego życia prywatnego. Powszechnie wiadomo jedynie, że od 1998 roku Kręglicka tworzy szczęśliwy związek z reżyserem Maciejem Żakiem, z którym wychowuje syna Aleksandra.

W tym miesiącu Aneta postanowiła zrobić wyjątek. Na Instagramie pochwaliła się rodzinnymi kadrami, przedstawiając internautom swoją 80-letnią mamę oraz syna. Jak przyznała w opisie, miała szczególny powód.

Rzadko pokazuję rodzinę i pilnuję tej zasady, ale są momenty szczególne, gdy od niej odstępuję. Tak było w miniony weekend. Nasza zawsze pogodna i uśmiechnięta mama babcia świętowała swoje 80. urodziny. A nam udało się sprawić jej niespodziankę

– czytamy pod zdjęciami.

Zdziwieni fani komentują

Zdumieni fani nie pozostawili zdjęć bez komentarza. Komentujący jednogłośnie przyznali, że mama Anety wygląda znaczenie młodziej, przynajmniej o 20 lat mniej, niż wskazuje metryka. Teraz już wiadomo, po kim 55-letnia modelka odziedziczyła dziewczęcą i zjawiskową urodę.

Już wiadomo po kim ma Pani dobre geny. Mama wygląda na 20 lat mniej

To niemożliwe, że 80!!! Chyba 60. Wszystkiego dobrego dla mamy

- pisali fani.

Zobacz także:

Omenaa Mensah zbiera fundusze na komputery dla najmłodszych: "Wierzę w afrykańskie i polskie dzieci"

Kulinarne wyzwanie Macieja Kota. Czy Michel zabrał mu "fartucha"?

Katastrofa lotnicza w Lesie Kabackim. Kapitan Marian Nowotnik miał być drugim pilotem. Co go powstrzymało?

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości