Aneta Kręglicka

  Aneta Kręglicka

  Aneta Kręglicka w 1989 roku wygrała konkurs Miss Świata. Po latach wciąż zachwyca nietuzinkową urodą, a w mediach społecznościowych chętnie dzieli się radami na temat pielęgnacyjnych rytuałów. Teraz pokazała się w nowej fryzurze i zdradziła, jak dba o swoje piękne włosy.

  Czy gwiazdy kochają latynoskie klimaty? Z czym kojarzy im się Ameryka Łacińska? Maryla Rodowicz marzy, by wyjechać do Argentyny, gdzie mogłaby nauczyć się tańczyć tango, z kolei dla Anety Kręglickiej Argentyna to nie tango, a jazda konna. Czy Magdalena Mielcarz, która na co dzień mieszka w Los Angeles, lubi odpoczywać w krajach Ameryki Południowej? Sprawdził to dziennikarz Dzień dobry TVN Mateusz Hładki.

  Aneta Kręglicka uchodzi za jedną z najlepiej ubranych Polek. Bizneswoman właśnie zadebiutowała w roli projektantki. Choć w modzie panuje maksymalizm, Aneta Kręglicka pozostała wierna swojej estetyce. Jej autorska kolekcja bazuje na nowoczesnej klasyce i prostocie. Czy bizneswoman poprzestanie na jednej kolekcji czy już myśli o kolejnej? Co w procesie tworzenia było dla niej najtrudniejsze? O nowym, zawodowym etapie Aneta Kręglicka opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Sezon studniówkowy w pełni. Z tej okazji reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przepytała gwiazdy, jak wspominają swoje studniówki. Okazuje się, że Edyta Herbuś tańczyła poloneza w pierwszej parze z dyrektorem szkoły, Aneta Kręglicka zadała szyku w małej czarnej uszytej przez mamę. Na jaką kreację postawiła Katarzyna Warnke?

  Z okazji urodzin Aneta Kręglicka postanowiła odpuścić sobie perfekcjonizm. Udało się jej? Jakie jeszcze urodzinowe postanowienia podjęła? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wczoraj wieczorem po raz kolejny wybrano najpiękniejszą Polkę. Były to eliminacje do konkursu Miss Świata. Kim jest Marta Pałucka, która będzie nas reprezentować w Chinach już w połowie grudnia? Czym się zajmuje i jakie ma plany na przyszłość? I czy powtórzy sukces Anety Kręglickiej?

  Jako pierwsza, i jedyna, Polka zdobyła tytuł Miss Świata! Dlaczego groziło jej odebranie tego tytułu? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Anetę Kręglicką, która w minionym tygodniu obchodziła swoje 50-te urodziny! Wszystkiego najlepszego!

  Dlaczego Miss Świata Aneta Kręglicka nie lubiła pokazywać się w koronie? Czy to z tego powodu groziło jej odebranie tytułu Miss Świata? Co po wygraniu konkursu było dla niej najważniejsze? Na te pytania znajdziecie odpowiedzi w najbliższą sobotę. Bądźcie z nami o 8.30.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: wygląda jak Miss Świata, ale ma do tego dystans, czyli Aneta Kręglicka jakiej nie znamy z okładek pism. Następnie z naszymi widzami jesteśmy w Oleśnicy, a tam Robert Gonera i jego koledzy z liceum. Oprócz tego kulinarny cykl ze smakowitą Agnieszką Maciąg oraz Babatunde i jego amerykański sen o futbolu. Zapraszamy o 8.30! Program poprowadzą Magda Mołek i Marcin Meller.

  Ostatnio ożywioną dyskusję wywołał artykuł felietonistki Agnieszki Kublik, w którym skrytykowała ona matkę zmieniającą dziecku pieluchę przy restauracyjnym stoliku. O tym czy w Polsce miejsca publiczne są przystosowane dla rodziców z dziećmi i kogo denerwują, a kogo nie, dzieci biegające po restauracji rozmawialiśmy z Agnieszką Kręglicką, Martą Żysko-Pałubą i Anną Muchą.

  Jak Dzień Dziecka obchodzić będzie Małgorzata Socha? Jakimi mamami są: Agnieszka Cegielska, Aneta Kręglicka, Justyna Steczkowska oraz ... Agnieszka Jastrzębska? Czy rozpieszczają swoje dzieci i są nadopiekuńcze?

  Światowej sławy tenor José Carreras przyjechał do Polski na zaproszenie organizatorów Festiwalu w Łańcucie. Nie jest to jego pierwsza wizyta w Polsce, ale jak zapewnia, przyjazd do Polski to dla niego za każdym razem wspaniała przygoda. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z Jose Carrerasem w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. Czy to prawda, że tuż przed wejściem na scenę myśli przez chwilę o mamie i, że dzięki niej został śpiewakiem operowym? Czy José Carreras rozważał karierę w biznesie kosmetycznym? Czym zajmują się dzieci wybitnego tenora? O czym marzy Carreras ?

  Kobiece, subtelne i eleganckie - zobacz najnowszą, karnawałową kolekcję Macieja Zienia, w której zakochała się sama Agnieszka Kręglicka!