Gwiazdy

Karolina Pisarek i Marta Gajewska Komorowska zwyciężczyniami "Ameryka Express 2". „Wygrałyśmy cudowną, wyjątkową przyjaźń”

Gwiazdy

Za nami finał programu "Ameryka Express 2". W ostatnim etapie odcinka o pierwsze miejsce ubiegały się dwie pary. Wśród nich były Karolina Pisarek i Marta Gajewska Komorowska. To właśnie im udało się zwyciężyć w rywalizacji. Na co przeznaczą wygrane pieniądze?

"Ameryka Express 2" - finał

Bieg po zakorkowanej Cartagenie w poszukiwaniu kolejnych wskazówek dotyczących lokalizacji mety był najbardziej wyczerpującym fizycznie i psychicznie zadaniem w całej serii. Karolina Pisarek i Marta Gajewska Komorowska o zwycięstwo walczyły z braćmi Collins. Do końca nie było wiadomo, która para dobiegnie na metę pierwsza. Jak się okazało, wygrały dziewczyny, które do samego końca stosowały zasady fair-play.

Nagrodą za wygraną w programie jest 100 tys. złotych. Część swojego wynagrodzenia, Karolina Pisarek i jej przyjaciółka Marta postanowiły przekazać na fundację braci Collins. Jak napisała na Instagramie Marta, największą nagrodą była dla nich przyjaźń.

Tak jak mówiłyśmy w programie, wygrałyśmy cudowna, wyjątkową przyjaźń

- napisała Marta.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Jeden z najpiękniejszych dni mojego życia❤️ @karolina_pisarek Dziękuję Ci raz jeszcze z całego serca, ze to właśnie mnie wybrałaś na kompana do tej niezwykłej podróży?? Tak jak mówiłyśmy w programie, wygrałyśmy cudowna, wyjątkową przyjaźń❤️❤️❤️ Przyznam, ze kiedyś pomyślałam, ze format @amerykaexpress.tvn to jedyne show w jakim chciałabym wziąć udział? Nie sądziłam jednak, ze to marzenie się spełni, w dodatku z takim zakończeniem? Dziękuję wszystkim, absolutnie wyjątkowym uczestnikom programu, całej ekipie @tvn.pl za te wyjątkowe chwile, które na zawsze we mnie zostaną❤️ Nie mam słów, które opiszą jak bardzo jestem szczęśliwa?? Dziękuje Wam kochani, którzy tutaj ze mną jesteście, za wszystkie słowa wsparcia, już od pierwszego odcinka?? Mam najlepszych followersow na świecie? Idąc do programu obawiałam się, co będę czuła widząc siebie w tak skrajnych sytuacjach, emocjach i przede wszystkim, jak odbiorą to osoby, które mnie znają. Największą radość przynoszą mi wiadomości od „starych” znajomych: „Gaja nic się nie zmieniłaś”?❤️ Będąc przez miesiąc pod okiem kamery 15 h każdego dnia, nie da się niczego udawać?? Wysyłam Wam mnóstwo radosnej energii, która mam teraz w sobie?? Próbuje ochłonąć? I postaram się odpisać na wszystkie Wasze wiadomości, jesteście cudowni❤️❤️❤️ #amerykaexpress #tvn #program #szczescie

Post udostępniony przez Marta Gajewska Komorowska (@gajapowerbank)

Karolina Pisarek i Marta Gajewska Komorowska wygrały "Ameryka Express 2"

Do programu Karolina Pisarek trafiła w ostatniej chwili. Jak przyznaje, nie miała nawet czasu się przygotować.

Jak usłyszałam, że mam opcję tam pojechać, to skakałam bardzo, bardzo wysoko, byłam tak podekscytowana

- mówiła modelka podczas wiosennej ramówki TVN.

Karolina Pisarek postanowiła wziąć ze sobą przyjaciółkę – Martę Gajewską Komorowską, która także jest fotomodelką. Te z pozoru drobne kobiety pokazały, jak dużą mają siłę. Pokonały wiele innych par i zwyciężyły ten długi i wyczerpujący wyścig.

Ta przygoda jest jedną z najbardziej ekstremalnych i ekscytujących przygód w moim życiu! Wczesne wstawanie, wyścig i do tego te zadania! Cholernie ciężka praca i nerwy

- pisała Karolina Pisarek.

Jak dodała, mimo trudności, było warto. To wszystko dało jej bardzo dużo szczęścia i motywacji.

Gratulujemy!

Karolina Pisarek o przygotowaniach do programu:

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości