Gwiazdy

Nowa rzeczywistość Karoliny Pisarek. „Kwarantannę spędzam z ukochanym"

"Nowa miłość Karoliny Pisarek", Przygotowała: Katarzyna Chętnik, rozmawiała: Katarzyna Olubińska-Godlewska

Gwiazdy

Nowa rzeczywistość Karoliny Pisarek. „Kwarantannę spędzam z ukochanym"

"Nowa miłość Karoliny Pisarek", Przygotowała: Katarzyna Chętnik, rozmawiała: Katarzyna Olubińska-Godlewska

Karoliny Pisarek Wielkanoc spędzi w Miami, tysiące kilometrów od domu. Nie chciała narażać swojej rodziny, dlatego postanowiła nie przyjeżdżać do rodzinnego Szczecinka. Świętować będzie ze swoim nowym ukochanym. Nam opowiedziała o swojej nowej, niezwykłej rzeczywistości. 

Życie z dala od domu

Modelka w lutym tego roku brała udział w Fashion Weeku w Mediolanie. Epidemia się rozwijała, a Karolina nie chciała narażać swojej rodziny na zarażenie, dlatego postanowiła na czas kwarantanny zamieszkać w Miami. Modelka zrobiła test na obecność koronawirusa, na szczęście wynik był negatywny. Jak wygląda sytuacja w Stanach Zjednoczonych?

Wszystko jest pozamykane. Wszyscy muszą zostać w domach. To jest nakaz. Tutaj również są długie kolejki do sklepów (…) Plaże są pozamykane, restauracje są pozamykane, albo tylko na dowóz. Ale nie wszystkie, bo większość zaczęła już plajtować

- mówi modelka.

Ten szczególny czas spędza ze swoim ukochanym Jaime’em Camarą, który jest byłym brazylijskim kierowcą wyścigowym. Zaistnienia sytuacja spowodowała, że teraz spędzają ze sobą praktycznie każdą chwilę.

Złapałam spokój i balans. I to, ze mam przy sobie osobę, która po prostu mnie wspiera, jest lojalna i chce dla mnie jak najlepiej jest niesamowite. Doświadczam tego tak naprawdę po raz pierwszy w moim życiu

- wyznała Karolina. 

Kwarantanna według Karoliny Pisarek

Uczestniczka 5. edycji programu "Top Model" była przyzwyczajona do ciągłych podróży. Pracowała w różnych miejscach na świecie. Teraz jest uziemiona w Miami, ale pomimo to stara się wykorzystywać ten czas bardzo produktywnie.

U mnie lustra i okna umyte. Uczę się coraz więcej. Zaczęłam gotować i uczę się języka portugalskiego

- tłumaczy.

Jak przyznaje, od zawsze chciała się go nauczyć. Aktualnie ma dużą ilość czasu wolnego, dlatego może go wykorzystać w ten sposób. Motywuje ją także jej nowa miłość. Portugalski jest językiem ojczystym wybranka Karoliny. 

Wielkanoc Karoliny Pisarek

Tegoroczne Święta wielkanocne spędzi razem z ukochanym. Karolina przyznaje, że postara się, żeby były tradycyjne. Połączy się ze swoją rodziną przez Skype'a, żeby mogli razem świętować. Na pewno nie zabraknie miłości.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
61
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
11.04.2020
Maja
Powodzenia Karolinko, widać prawdziwe szczęscie w twoich oczach i pewnośc co do uczuć i uczciwosci twojego partnera, życzę Ci jak najlepiej, bądź zawsze tak szczęsliwa jak obecnie..