Gwiazdy

Syn Górniak został raperem. Czy mocny tekst debiutanckiego singla przyniesie mu sławę?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak od lat mówi w mediach o geniuszu muzycznym syna. O tym, czy Allan odziedziczył talent po mamie będzie można sprawdzić już teraz, ponieważ nastolatek zaprezentował w sieci swój pierwszy w karierze singiel. Hip hopowa "Lambada" bogata jest nie tylko w mocne brzmienia, ale także wersy. Czy o hicie rapera Enso będzie głośno?

Allan Krupa - kim jest?

Allan od najmłodszych lat wie, co to medialna popularność, ponieważ jest synem jednej z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek - Edyty Górniak. Ojcem nastolatka jest gitarzysta i muzyk sesyjny Dariusz Krupa, który pod wpływem kokainy potrącił ze skutkiem śmiertelnym 63-letnią kobietę. Prokuratura wnioskowała o skazanie muzyka na pozbawienie wolności na 8 lat. Sąd jedna stwierdził, że byłaby to zbyt surowa kara. Mężczyzna za kratkami spędził zaledwie 6 lat. Obecnie Dariusz Krupa jest już na wolności.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Allan jest bardzo zżyty ze swoją mamą i stara się ją wspierać, jak tylko może. Ona także mówi o nim w samych superlatywach. Zachwala między innymi talent muzyczny syna, a także to, że jest patriotą.

Raper Enso, czyli syn Edyty Górniak

Allan Krupa wyznał niedawno publicznie, że nie chce odcinać kuponów od kariery mamy. Teraz sam chce zawalczyć o własne grono fanów. Pierwszy singiel "Lambada" ma otworzyć jego raperską karierę w kraju nad Wisłą.

Kawałek zwraca na siebie uwagę, tym bardziej, że Allan (występujący pod pseudonimem Enso) nie szczędzi w nim mocnych słów jak rasowy raper. Czy przebije się do mainstreamu? Oby talent obronił się bez nazwiska. Trzymamy kciuki!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości