Gwiazdy

Syn Edyty Górniak znalazł pierwszą pracę. Dumna mama "Nie idzie na łatwiznę"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Edyta Górniak fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Edyta Górniak ma podwody do dumy. Syn artystki właśnie otrzymał pierwszą sezonową pracę nad morzem. Czym zajmuje się Allan?

Edyta Górniak dumna z syna

Nastoletni syn Edyty Górniak od najmłodszych lat był na świeczniku mediów. Mimo wszystko Allan postanowił prowadzić normalne życie tak jak jego rówieśnicy. 16-latek w tym roku podjął się pierwszej pracy zarobkowej nad polskim morzem. Dumna mama w rozmowie z jednym z tabloidów pochwaliła się dojrzałością syna.

Allan Krupa ma pierwszą pracę

Allan jest oczkiem w głowie Edyty Górniak. 16-letni chłopak powoli wkracza w dorosłe życie i podejmuje się pierwszych prac. Zadowolona mama pochwaliła się, że nastolatek pracuje jako kelner w jednej z restauracji w Sopocie.

W tej chwili znalazł sobie pracę nad morzem i robi kawę i roznosi leżaki. To pierwsze jego taka faktyczna, zarobkowa praca. (...) Jestem szczęśliwa i dumna z niego, że nie idzie na łatwiznę, żeby wyciągnąć rękę do mamy po kaskę, tylko sam ambicjonalnie chciał sobie zarobić

- zdradziła dumna mama w rozmowie z Fakt24.

Edyta Górniak dodała również, że nie chce odwiedzać miejsca, w którym pracuje jej syn, by nie robić niepotrzebnego zamieszania.

Na pewno zostawiłabym mu wielki napiwek, ale Allanek poprosił mnie, żebym tam nie przychodziła. Ma fajne relacje z innymi i przemiłą szefową, nikt nie wie, że jest moim synem

— tłumaczy Edyta w tabloidzie.

Joanna Koroniewska w trakcie izolacji razem z mężem Maciejem Dowborem wirtualnie rozbawiają Polaków. Zobaczcie wideo.

Zobacz też:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: FAKT24

Pozostałe wiadomości