Gwiazdy

63-letni aktor spodziewa się siódmego dziecka. Jego żona przekazała radosne wiadomości

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Patrycja
Sibilska
Co nowego w świecie gwiazd?

Alec Baldwin zostanie ojcem po raz siódmy. Żona 63-letniego aktora - Hilaria Baldwin podzieliła się radosną wiadomością z fanami, zamieszczając w sieci urocze nagranie. Jaka była reakcja pozostałych członków rodziny?

Alec Baldwin - kariera

Alec Baldwin jest amerykańskim aktorem, reżyserem, scenarzystą, a także producentem filmowym. Wszyscy znają jego charakterystyczne role w produkcjach takich jak: "Sok z żuka", "Dobry agent", "Prawo Brooklynu", "Zakochani w Rzymie", "Zawód: pan młody" oraz "Tramwaj zwany pożądaniem".

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Kilka miesięcy temu aktor nagrywał swój kolejny film "Rust". Niestety na planie doszło do tragicznego wypadku - Alec Baldwin postrzelił na planie filmowym dwie osoby - reżysera Joela Souzę i operatorkę Halynę Hutchins. Niestety kobieta zmarła od odniesionych ran. W chwili obecnej toczy się śledztwo w tej sprawie.

Alec Baldwin rodzina

Pierwszą żoną aktora była jedna z najbardziej znanych aktorek amerykańskich Kim Basinger. Uchodzili za bardzo kochającą się parę, jednak ich małżeństwo rozpadło się po 10 latach. Po rozwodzie Alec Baldwin związał się ze swoją aktualną żoną Hilarią. Drugie małżeństwo zaowocowało 6 dzieci. Ukochana aktora właśnie ogłosiła, że spodziewa się kolejnego potomka.

Po wielu wzlotach i upadkach, mamy ogromną niespodziankę: kolejne "Baldwiniątko" pojawi się tej jesieni. Byliśmy pewni, że nasza rodzina jest już kompletna, ale jesteśmy niezmiernie szczęśliwi z powodu tej niespodzianki.

Wszyscy przyjęli wieść o spodziewanym siódmym dziecku z ogromną radością i entuzjazmem. Dzieci pary: Carmen, Raphaela, Leonardo, Romeo i Eduardo (imię i płeć najmłodszego potomka nie są znane), wyrazili swoją radość na filmiku zamieszczonym przez mamę.

- Dzielę się z wami momentem, w którym powiedzieliśmy to dzieciom – jak widzicie, są bardzo podekscytowane! Nowe dziecko jest bardzo jasnym punktem w naszym życiu – podsumowała kobieta.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, a nastrój euforii panującej w rodzinie Baldwinów, udzielił się także fanom.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Monica Schipper / Stringer/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości