Newsy

"Nasza strata jest ogromna". Mąż Halyny Hutchins wydał oświadczenie

Newsy

Autor:
Milena
Jaworska
x-newsAlec Baldwin
Najświeższe newsy z życia gwiazd
Najświeższe newsy z życia gwiazd
Dzień Dobry TVN

O tym, że Alec Baldwin postrzelił na planie filmowym produkcji "Rust" dwie osoby mówi się od ubiegłego czwartku. Jednak dopiero teraz mąż operatorki zmarłej w wyniku postrzału publicznie zabrał głos. Co napisał mąż Halyly Hutchins, Matthew w swoim oświadczeniu?

Alec Baldwin postrzelił dwie osoby na planie "Rust"

22 października świat obiegła wstrząsająca informacja. Alec Baldwin w trakcie trwania zdjęć do filmu, postrzelił dwie osoby. Jedna z nich, Halyna Hutchins, która była operatorką - autorką zdjęć. Kula trafiła kobietę w klatkę piersiową, a następnie uderzyła w ramię reżysera filmu - Joela Souzy.

- Przecieraliśmy oczy ze zdumienia, gdy dotarła do nas informacja, że aktor Alec Baldwin postrzelił dwie osoby na planie filmu "Rust". Jedną z nich postrzelił śmiertelnie. - mówił w programie Mateusz Hładki.

Oświadczenie męża Halyny Hutchins

Mateusz Hładki przedstawił w programie również fragment oficjalnego oświadczenia męża zmarłej operatorki, który przyznał, że strata jego rodziny jest ogromna oraz poprosił media o uszanowanie prywatności jego oraz jego najbliższych w trakcie przeżywania żałoby.

Halyna zainspirowała nas wszystkich swoją pasją i wizją, a jej spuścizna jest zbyt duża, by ująć ją w kilku słowach. Nasza strata jest ogromna i prosimy, aby media szanowały prywatność mojej rodziny podczas przeżywania naszej żałoby. Dziękujemy wszystkim za podzielenie się zdjęciami i historiami z jej życia.

Zobacz także:

Nie mogłeś obejrzeć programu w telewizji? Wszystkie odcinki znajdziesz na Player.pl.

Autor:Milena Jaworska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości