Gwiazdy

"Prince Charming". Jacek Jelonek o eliminacji uczestników: "Im dalej w las, tym ciężej"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
"Prince Charming". Jacek Jelonek zdradza kulisy gejowskiego show randkowego

Jacek Jelonek został pierwszym tytułowym księciem w polskiej edycji gejowskiego show randkowego "Prince Charming". Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski zapytał, jakie uczucia towarzyszą mu podczas eliminacji uczestników.

Jacek Jelonek o eliminacji uczestników

Wakacje, luksusowa willa i gorący klimat Hiszpanii to warunki sprzyjające nawiązywaniu bliskich relacji. Taki właśnie cel mają uczestnicy pierwszej polskiej edycji "Prince Charming" – programu, w którym zdecydowanie najważniejsza jest miłość. Panowie spędzą ze sobą blisko miesiąc, starając się o serce głównego bohatera. Będą zabiegać o względy 34-letniego Jacka, atrakcyjnego mężczyzny, który – podobnie jak reszta – poszukuje tego jedynego, który będzie mu towarzyszył przez resztę życia. Niestety, tytułowy książę, w drodze do finału, będzie musiał wyeliminować pozostałych uczestników.

- Im dalej ich poznawałem, tym bardziej ich lubiłem. Nikt tak strasznie mi nie podpadł. Raczej im dalej w las, tym ciężej - skomentował Jacek Jelonek.

Jacek Jelonek o coming oucie

Uczestnicy "Prince Charming" podzielili się niedawno swoimi historiami związanymi z "wyjściem z szafy". Jacek Jelonek powiedział, jakiego coming outu życzy wszystkim, którzy mają go dopiero przed sobą.

- Życzę, żeby te osoby poczekały na coming out na swój moment. Żeby nabrały pewności. Żeby znalazły chociażby wśród uczestników swój wzór, który pokaże im, że są w mediach przedstawiciele osób LGBT i że to jest okej - powiedział.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości