Gwiazdy

Antek Królikowski o rodzinie i zabawnej wpadce ślubnej. "To było klasyczne nieporozumienie"

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
Co słychać w świecie gwiazd?

W ostatnim czasie w życiu Antka Królikowskiego było wiele zmian. Kilka miesięcy temu wziął ślub ze swoją partnerką Joanną Opozdą, a niedawno do mediów trafiła informacja, że małżonkowie spodziewają się dziecka. W rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską aktor odniósł się do tych informacji, a przy okazji zdradził, dlaczego zaproszeni na ślub przyjaciele – Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan - pomylili kościoły. 

Wielkie zmiany w życiu Antka Królikowskiego

To bez wątpienia przełomowy rok w życiu Antoniego Królikowskiego. Aktor nie tylko może pochwalić się coraz większym dorobkiem zawodowym, ale także udanym życiem osobistym. W sierpniu w jednym z warszawskich kościołów odbył się ślub Antka i jego wybranki, Joanny Opozdy, także aktorki. Para starała się do ostatniej chwili zachować informację o ceremonii w tajemnicy, ale wydarzenie i tak odbiło się głośnym echem w mediach. To jednak nie koniec zmian w życiu zakochanych. Niedawno małżonkowie potwierdzili krążące od jakiegoś czasu pogłoski o tym, że niebawem zostaną rodzicami. Aktor odniósł się do tych informacji w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską, która zapytała go, jak odnajduje się w małżeństwie.

- Fantastycznie. Mam najwspanialszą żonę na świecie, jak już pewnie wiadomo będziemy mieli niedługo dziecko. Rzadko wychodzę, nie mam za bardzo czasu i staram się go poświęcać rodzinie – powiedział Antoni Królikowski.

Zabawna wpadka na ślubie Antka Królikowskiego

Ślub Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy wzbudzał wielkie emocje. Media od dawna spekulowały, kiedy i gdzie odbędzie się ceremonia, dlatego nowożeńcy starali się zachować te informacje w tajemnicy. Na uroczystość zaproszeni zostali przyjaciele aktora, Małgorzata Rozenek- Majdan i Radosław Majdan. W dniu ślubu doszło jednak do zabawnej wpadki – okazało się, że małżonkowie pomylili kościoły.

- Jest tutaj Radek i możemy z nim to potwierdzić. To było klasyczne nieporozumienie. Umawiałem się z Małgosią, a nie z Radkiem i być może ja coś źle powiedziałem. To bzdura, zwyczajne nieporozumienie, które było nawet śmieszne. Ubawiło mnie to, chociaż wiem, że oni pewnie czuli się słabo w tamtym momencie – wyjaśnił Antoni.

Na szczęście przyjaciele aktorskiej pary ostatecznie dotarli na uroczystość i wspólnie z nowożeńcami i zaproszonymi gośćmi bawili się na przyjęciu weselnym.

Zobacz także:

Autor:Martyna Trębacz

Pozostałe wiadomości