Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak o ciemnych stronach show-biznesu. "Poniosłam duże konsekwencje"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Karolina Kalatzi
Agnieszka Woźniak-Starak o tym, jak chroni swoją prywatność

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych w Polsce. Choć gwiazda budzi zainteresowanie mediów, to jak przyznaje, wiele udaje jej się zachować wyłącznie dla siebie. O tym, dlaczego warto dbać o prywatność opowiedziała w rozmowie z reporterką Karoliną Kalatzi.

Agnieszka Woźniak-Starak o prywatności

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najpopularniejszych twarzy polskiego show-biznesu. Prezenterka cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów, a mimo to dba o swoją prywatność. - Pewnie to tak działa, że jeśli coś jest jakąś tajemnicą, to bardziej ciekawi, ale nie jest to moja taktyka - wyjaśnia w rozmowie z reporterką Karoliną Kalatzi.

Prowadząca Dzień Dobry TVN stara się pozostawiać pewne aspekty codzienności wyłącznie dla siebie. Podkreśla, że jest to zdrowe i pozwala jej cieszyć się wewnętrznym spokojem.

- Życie pokazało mi, że jak pokazujesz za dużo, albo wiele, chociaż ja nie mam takiego poczucia, że byłam bardzo otwarta, to jednak poniosłam bardzo duże konsekwencje tego, że jestem osobą medialną - zaznacza. - Wyciągnęłam wnioski - dodaje.

Ciemna strona show-biznesu

Agnieszka Woźniak-Starak od wielu lat funkcjonuje jako osoba medialna. Jak według niej zmieniał się show-biznes? - Kiedyś trzeba było napisać list do telewizji, jak ci się coś nie spodobało, a teraz wystarczy napisać komentarz na Instagramie, czy jakimś portalu - zaznacza w rozmowie z naszą reporterką.

Agnieszka Woźniak-Starak o show-biznesie
DDRAM_WOZNIAKSTARAK_SHOWBIZ

Gwiazda wyjaśnia, że nie boi się oceny innych, jednak przerażają ją osoby roszczące sobie prawo do tego, by mówić innym, w jaki sposób powinni się żyć. - Ja sobie nie wyobrażam, żebym mówiła "Pani źle w tym wygląda, proszę założyć coś innego" - tłumaczy. - Są też bardzo mili ludzie i to też trzeba dodać, że to nie wszyscy (...) - podsumowuje.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości