Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk w obiektywie ukochanego. Zdjęcie w bardzo skąpym bikini budzi emocje

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk dobrze wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Aktorka zapozowała w obiektywie ukochanego na rajskich wakacjach. - Szczęściarz ten pan sprzed obiektywu - napisała jedna z fanek.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś poznali się kilka lat, kiedy aktorka pokazała w sieci, jak samodzielnie obcinać włosy w czasie pandemii. Sportowiec napisał do niej wtedy prywatną wiadomość. Jak później wspominał w jednym z wywiadów, z niewinnego żartu zrodziła się wielka miłość. Po jakimś czasie postanowili założyć rodzinę. Para nieco ponad rok temu przywitała na świecie swojego synka Milana. Chłopiec przyszedł na świat 7 lipca 2021 roku.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

Agnieszka Włodarczyk w stroju kąpielowym

Agnieszka i Robert dwa lata temu kupili bilet w jedną stronę i zamieszkali na wyspie Gili. Miejsce to leży w północno-zachodnim wybrzeżu Lombok w Indonezji. Po jakimś czasie wrócili do Polski, ale wyraźnie ciągle brakuje im tropików. Zakochani często podróżują. Z różnych zakątków świata nie szczędzą fanom relacji. Choć nie wiadomo, gdzie dokładnie wypoczywają teraz, sensację wzbudziło najnowsze zdjęcie aktorki.

Agnieszka Włodarczyk zapozowała w obiektywie ukochanego na jednej z plaż. Zdjęcie w stroju kąpielowym wyjątkowo przypadło do gustu fanów. - Wow! Pani podobno nie lubi ćwiczyć a sylwetka wygląda świetnie - zauważyła jedna z fanek. - Piękne zdjęcie pięknej kobiety - dodał ktoś inny. - Agnieszko, jak możesz! No jak tak można! No jak można szczuć tak piękną pupą! - czytamy w komentarzach. - Szczęściarz ten pan sprzed obiektywu - rozmarzyła się jedna z komentujących.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości