Agnieszka Włodarczyk wybrała się w daleką podróż z dzieckiem. "Pierwsze siniaki na nogach już są"

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk o wakacjach z dzieckiem
Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA
Agnieszka Włodarczyk regularnie dzieli się z fanami przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa. Tym razem aktorka opublikowała w sieci wpis poświęcony licznym wyzwaniom, jakie niosą za sobą wakacje z dzieckiem. - Za każdym razem nasz synek jest inny - zauważyła młoda mama.

Agnieszka Włodarczyk o wakacjach z dzieckiem

Agnieszka Włodarczyk postanowiła odpocząć od natłoku codziennych obowiązków i wybrała się z rodziną do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Daleka wyprawa obfitowała w niezapomniane wrażenia. Najlepszym tego dowodem jest wpis, który znalazł swoje miejsce na instagramowym profilu gwiazdy.

Gwiazdy o macierzyństwie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie

- To nasza kolejna podróż i za każdym razem nasz synek jest inny. Więcej rozumie, więcej rozrabia, biega, a nie chodzi i to zwykle w przeciwną stronę, niż chcemy. Czasem nie daje spokojnie zjeść, a czasem jest grzeczny jak aniołek. Człowiek za nim biega i stara się chronić, ale nie da się przewidzieć wszystkiego. Pierwsze siniaki na nogach już są. A to dopiero początek - napisała aktorka pod zdjęciami upamiętniającymi wizytę w jednej z dubajskich restauracji.

Agnieszka Włodarczyk odkrywa uroki rodzinnych wakacji

Refleksje młodej mamy nie pozostały obojętne internautom. Okazało się, że fani Agnieszki Włodarczyk doskonale rozumieją opisane w poście problemy. Co więcej, traktują je jako nieodłączny element rodzicielstwa.

- "To niestety prawda, że nawet trzymając za rękę nie da się uchronić przed wszystkim", "Być ostrożnym, ale też nie chować pod kloszem. Trudno to wyważyć", "Nasza córka bez wychodzenia z domu zdarła sobie dzisiaj skórę na brodzie, więc chyba trzeba po prostu jakoś przeczekać do 18-stki", "Tylko się cieszyć, że go wszystko ciekawi (...). Najważniejsze żeby zdrowie było", "Jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz - takie to uroki dzieciństwa" - ocenili użytkownicy Instagrama.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło: instagram.com

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości