Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska-Pela świętuje trzecią rocznicę ślubu. "Trochę się zmieniło"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Dzień Dobry TVNAgnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska-Pela trzy lata temu powiedziała sakramentalne "tak". Dziś wraz z mężem i córkami skórzaną rocznicę ślubu świętuje w Chorwacji. - Jestem najszczęśliwsza pod słońcem - napisała na swoim Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela o ślubie

Znajomość Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli szybko przerodziła się w miłość. Para już od pierwszej randki zaczęła rozmawiać o ślubie. - Wiedziałam, że to jest facet, z którym chcę spędzić życie. Kiedy zaczęliśmy o tym rozmawiać, mieliśmy podobne wyobrażenie na ten temat i podobne plany. Nie było wątpliwości i dalej jestem pewna – mówiła aktorka i tancerka w Dzień Dobry TVN.

Zakochani pobrali się w Toskanii, a podczas uroczystości towarzyszyli im najbliżsi. W lipcu 2019 roku na świat przyszła ich pierwsza córka - Emilka, a ostatnio zostali rodzicami po raz drugi - urodziła się Gabrysia. Aktorka i tancerka wielokrotnie deklarowała, że bycie mamą, to jej "najważniejsza rola w życiu". W mediach społecznościowych często porusza tematy związane z macierzyństwem i rodziną. Tak jest i w przypadku jej najnowszego postu.

Agnieszka Kaczorowska-Pela świętuje trzecią rocznicę ślubu

Agnieszka Kaczorowska-Pela, by uczcić skórzaną rocznicę, wybrała się wraz z rodziną do słonecznej Chorwacji. W mediach społecznościowych zamieściła kadry przepełnione miłością, do których dołączyła intymny opis. Dowiadujemy się z niego, co zmieniło się na przestrzeni trzech lat.

Trochę się zmieniło…przez te 3 lata… Nawet ta nasza miłość się zmieniła… jest dojrzalsza, jeszcze silniejsza…inna.  Natomiast NIEZMIENNIE chcemy kroczyć razem przez życie! Podejmować nowe wyzwania, wspierać się, oglądać świat…i oczywiście wychowywać nasze dwie cudowne dziewczynki. NIEZMIENNIE jestem najszczęśliwsza pod słońcem, że obok mnie jest mężczyzna, który ma takie same wartości, z którym tak wiele mnie łączy i z którym, w tym samym czasie, tak wiele mnie dzieli, że możemy się uzupełniać. NIEZMIENNIE wierzę w prawdziwą miłość. Wiem, że jej doświadczam. Wiem, że razem jesteśmy najsilniejsi. …i jeszcze NIEZMIENNIE śmieszy mnie fakt, że zazdrośnicy dawali nam 3 miesiące, najwyżej rok.

Pod postem posypały się liczne życzenia, do których my również się przyłączamy. Dużo miłości!

Zobacz też:

Zobacz wideo: Wiadomości z życia gwiazd

Wiadomości z życia gwiazd
Dzień Dobry TVN

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości