Gwiazdy

Cardi B urodziła drugie dziecko. Znamy płeć

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
x-newsCardi B i Offset

Cardi B i jej mąż Offset powitali na świecie swoje drugie dziecko. Raperka pochwaliła się zdjęciem ze szpitala, na którym w towarzystwie męża tuli maleństwo do piersi.

Związek Cardi B i Offseta

Nowojorska raperka, Belcalis Marlenis Almánzar (Cardi B) znana między innymi z hitów takich jak "WAP" czy "Press" oraz członek grupy Migos, Offset, poznali się i pobrali w 2017 roku. Życie pary było bardzo burzliwe i chętnie komentowane przez media. Już po roku związku głośno było o ich rozstaniu, a później o niewierności Offseta, którą raper próbował za wszelką cenę odkupić i wrócić do Cardi. Udało mu się to – w tym samym roku urodziła się też ich pierwsza córka, Kulture Kiari Cephus. W ubiegłym roku para podjęła decyzję o rozwodzie… Z której jednak wycofała się po niecałym miesiącu.

Cardi B i Offset - drugie dziecko

Ciążą raperka pochwaliła się całkiem niedawno, na czerwcowej gali BET Awards, gdzie zaprezentowała swój, całkiem już okrągły, brzuch. O tym, że została mamą, poinformowała swoich fanów w poście na Instagramie. Opis do zdjęcia brzmi 9/4/21 – co oznacza, że poród odbył się najprawdopodobniej kilka dni wcześniej. Zdjęcie zyskało już blisko 12 milionów polubień, fani artystki szaleją w komentarzach. Co ciekawe, internauci gratulują jej, że synek będzie spod znaku Panny oraz cieszą się, że spełniły się ich przewidywania odnośnie płci. Gratulacje pod zdjęciem złożyli między innymi członkowie grupy Migos, inne znane raperki, a także Kris Jenner i Paris Hilton.

Autor:Sylwia Wołoch

Zobacz także:

Ma 11 lat i pracuje nad płytą. Koledzy nie rozumieli jego pasji: "Byłem wyśmiewany. Gdyby nie mama, to bym z tym skończył"

Sanah o twórczości i nowej płycie: "Ciągle mam z tyłu głowy, że już nigdy więcej nie napiszę dobrej piosenki"

Cardi B w odważnej sesji ciążowej. Radosną nowinę ogłosiła nietypowym strojem

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości