Agnieszka Chylińska po metamorfozie. Fanka: "Myślałam, że to Julia Roberts"

Autor:
Nastazja
Bloch
Najświeższe newsy z życia gwiazd

Agnieszka Chylińska w październiku zeszłego roku wydała nową płytę studyjną "Never Ending Sorry". W sieci właśnie pojawił się teledysk do utworu "Drań". Trzeba przyznać, że szokuje nie tylko historia, ale i metamorfoza artystki. W klipie wokalistce dodano dobrych kilka lat.

Agnieszka Chylińska – nowa płyta, trudne historie

Po czterech latach przerwy Agnieszka Chylińska powróciła do swoich fanów z nowym materiałem. 28 października 2022 roku odbyła się premiera płyty "Never Ending Sorry". Wydawnictwo uzyskało już status platyny, a wokalistka systematycznie raczy swoich fanów nowymi klipami. Co więcej, do teledysków zaprasza znakomitych gości.

Off the record

Sarsa - płyta Runostany
Sarsa - płyta Runostany Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Pierwszym utworem, do którego powstał obraz, był singiel "Jest nas więcej" z udziałem Adama Woronowicza. W drugiej piosence "Kiedyś do ciebie wrócę" zagrał Piotr Głowacki. Pod koniec stycznia w sieci pojawiło się najnowsze dzieło Agnieszki. Do klipu tworzonego do utworu "Drań" artystka zaprosiła Annę Dymną.

Agnieszka Chylińska – metamorfoza

Nowa płyta Agnieszki to jeden z najbardziej osobistych i poruszających albumów. Oprócz wzruszających historii, wyśpiewanych poprzez muzykę, artystka postanowiła także napisać scenariusze do teledysków. Nowy klip do piosenki "Drań" to kontynuacja znanej wcześniej historii.

- Co jest w życiu najtrudniejsze? Wybaczyć? Pozwolić odejść komuś, zostawić kogoś, kto nas rani? A może trwać, wierzyć w cud, który może nigdy nie nastąpić? Czy wygramy swoje życie, będąc w mydlanej bańce, nie chcąc widzieć, że jesteśmy używani i ranieni? To pytanie pozostawiam otwartym... 'Drań' jest piosenką o miłości prawdziwej - o kochaniu szczerym, ufnym i bezwarunkowym - mówi Agnieszka Chylińska.

Na potrzeby artystycznej kreacji Agnieszka wystąpiła w klipie w długich, siwych włosach, z widocznymi na całej twarzy zmarszczkami. Dzięki profesjonalnej charakteryzacji wokalistka dodała sobie 30 lat więcej, a fani nie kryli zdziwienia. Jedna z internautek przyznała, że pomyliła Agnieszkę z Julią Roberts.

.- "Myślałam, że to Julia Roberts", "Trochę taka starsza "Pretty Woman", "Dobro widać w oczach", "Nie wiem, jak Ty to robisz, czuję uderzenie w środek brzucha i nie mogę złapać oddechu" - pisali internauci. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: tvn.pl

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości