Gwiazdy

Adele zapozowała bez makijażu. W ten sposób uczciła 34. urodziny

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
vogue.pl

Miłośnicy talentu Adele z radością przyjęli informację o powrocie artystki na scenę. Brytyjska wokalistka po długiej przerwie wydała nową płytę i znów zachwyca fanów swoim głosem, ale także urodą. Gwiazda obchodziła w maju 34. urodziny i z tej okazji opublikowała w sieci zdjęcia, na których zapozowała bez makijażu. Jak zareagowali internauci?

Adele świętowała 34. urodziny

W życiu Adele ostatnio sporo się dzieje. Uznana wokalistka przeszła spektakularną metamorfozę i znalazła szczęście u boku agenta sportowego, Richiego Paula, o czym z właściwą sobie szczerością opowiada w wywiadach. Co więcej, po sześciu latach przerwy zdecydowała się wydać płytę. Artystka nie ukrywa, że w końcu czuje się spełniona. Najlepszym tego dowodem jest post, który opublikowała w mediach społecznościowych z okazji swoich urodzin. 5 maja br. jedna z największych gwiazd światowej sceny muzycznej skończyła 34 lata.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

- W minionym roku dokonało się tyle zmian. Jeśli czas będzie nadal leczył wszystkie rany w moim życiu, tak, jak to się dzieje z upływem lat, to nie mogę się doczekać sześćdziesiątki. Nigdy nie byłam szczęśliwsza! Otrzymałam tak wiele lekcji, za które jestem wdzięczna. Mam 34 lata i kocham ten wiek - napisała piosenkarka na swoim instagramowym profilu.

Adele na zdjęciu bez makijażu

Szczere wyznanie artystki zostało opatrzone nieprzeciętnymi fotografiami. Adele zapozowała na nich w welurowej sukni z bufiastymi rękawami. Elegancka kreacja to jednak niejedyny akcent, który zwrócił uwagę internautów. Piosenkarka stanęła przed obiektywem bez makijażu i właśnie to wzbudziło nie lada sensację w sieci.

- "Absolutnie piękna", "Wspaniała", "Najlepsza z najlepszych", "Bogini", "Po prostu chwalmy, jak piękna jest Adele" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: vogue.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości