Gwiazdy

4Dreamers - idole polskich nastolatek nagrali nową piosenkę. "To było dla nas ogromne wyzwanie"

Gwiazdy

4Dreamers to polski boys band, w którego skład wchodzą: Jakub Szmajkowski, Mateusz Gędek, Maksymilian Więckowski i Tomasz Gregorczyk. Chłopaki mają już na swoim koncie dwa albumy studyjne. Nie zwalniają jednak tempa. W niedzielnym wydaniu Dzień Dobry Wakacje 4Dreamers zaprezentowali widzom swój nowy singiel i opowiedzieli o jego powstaniu.

4Dreamers - polski boys band

Fanki pod studiem Dzień Dobry Wakacje - to może oznaczać tylko jedno, wizytę chłopaków z 4Dreamers, boys bandu cieszącego się ogromną popularnością wśród nastolatek. Wszystko za sprawą nowego singla: "Nie wiem". Wokaliści odwidzieli nasz program, by opowiedzieć o swoim najnowszym "dziecku".

Singiel utrzymany jest w klimacie lat 90. i 80., więc dzieje się. To było dla nas ogromne wyzwanie, żeby cofnąć się do tych wcześniejszych lat i zaczerpnąć inspiracji

- wyznał Kuba.

Na pomysł takiej aranżacji wpadł producent zespołu.

No i chyba wyszło całkiem spoko

- dodał Szmajkowski. Na pytanie naszych prowadzących o to, którym w kolejności singlem w dorobku zespołu, jest "Nie wiem", muzycy odpowiedzieli z rozbrajającą szczerością:

Nasze fanki będą wiedzieć lepiej niż my

Chłopcy opowiedzieli również o teledysku, który nagrali do swojej piosenki. Kuba dostał w nim bardzo odpowiedzialne zadanie - jako że niedawno pomyślnie zdał egzamin na prawo jazdy, prowadził kabriolet. W wideo główną rolę dostał także... żółw. Jego historię opowiedzieli w naszym programie.

Klip nagrano pod Warszawą, w pięknych okolicznościach przyrody Żabiej Woli. 4Dreamers przygotowali również niespodziankę dla widzów Dzień Dobry Wakacje.

4Dreamers w piosence "Nie wiem"

W programie członkowie 4Dreamers nie tylko opowiedzieli o swojej nowej piosence i teledysku, ale także zaprezentowali najnowszy utwór, śpiewając dla widzów Dzień Dobry Wakacje. Nie widziałeś/-łaś niedzielnego odcinka? Nadrób zaległości:

Zobacz także:

Liam Payne nago na Instagramie. Zdjęcie piosenkarza z „One Direction” opublikował fotograf

Nowa płyta zespołu Enej: "Znajduje się na niej wiele różnych regionów"

4Dreamers. Ich nowy singiel "Błąd" to duża dawka energii

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości