Gwiazdy

Liam Payne nago na Instagramie. Zdjęcie piosenkarza z „One Direction” opublikował fotograf

Fot. Instagram / Liam Payne

Gwiazdy

Liam Payne nago na Instagramie. Zdjęcie piosenkarza z „One Direction” opublikował fotograf

Fot. Instagram / Liam Payne

W mediach społecznościowych pojawiło się nagie zdjęcie Liama Payne'a z One Direction. Autorem fotografii jest Mert Alas, a powstała ona podczas sesji zdjęciowej dla Hugo Bossa.

Mert Alas, znany fotograf, który współpracował z takimi markami jak, Giorgio Armani, Calvin Klein, Dior i Louis Vuitton opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych czarno-białe zdjęcie Liama Payne'a. Na fotografii widzimy, jak gwiazda zespołu One Direction siedzi na krześle i do tego jest zupełnie nagi. Mert Alas opatrzył nagie zdjęcie Payne'a następującym komentarzem:

Złaź z mojego krzesła @liampayne ? #berlin #comingsoon


Zdjęcie było wykonane podczas sesji zdjęciowej dla Hugo Bossa, która ma już niedługo ujrzeć światło dzienne.

Fotografia wywołała niemałe poruszenie wśród fanów gwiazdy One Direction. Wielu z nich było zachwyconych jego muskulaturą.

W mediach pojawiły się plotki, że nagie zdjęcie Liama Payne ma wzbudzić zainteresowanie przed długo wyczekiwaną premierą solowej płyty piosenkarza.

>>> Zobacz także:

Kim jest Liam Payne?

Liam Payne to brytyjski piosenkarz, który sławę zyskał jako członek zespołu One Direction. Grupa wydała pięć płyt studyjnych, wyruszyła w kilka światowych tras koncertowych i zdobyła sporo nagród. Niestety w 2015 roku, ku rozpaczy swoich licznych fanów zespół One Direction, zawiesił działalność, a jej członkowie rozpoczęli kariery solowe. W 2016 r. Payne podpisał kontrakt z wytwórnią Republic Records, a rok później wydał utwór "Strip That Down". Singiel był zapowiedzią nadchodzącego debiutanckiego albumu wokalisty.

Prywatnie wokalista był związany z piosenkarką Cheryl Tweedy, z która ma syna. Para rozstała się po dwóch latach.


Co sądzisz o tym artykule?
1
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0