Gorące tematy

TVN świętuje 24. urodziny. "Dziękujemy, że jesteście z nami"

Gorące tematy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Dziś TVN obchodzi 24. Urodziny!
Dzień Dobry TVNDziś TVN obchodzi 24. Urodziny!

Dokładnie 24 lata temu TVN po raz pierwszy zagościł w polskich domach. Programy o tematyce rozrywkowej, społecznej czy informacyjnej do dziś tworzone są przez pracowników stacji z pasją i zaangażowaniem po to, by budzić niepowtarzalne emocje nawet u najbardziej wymagających odbiorców. Z okazji wyjątkowego jubileuszu, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak przypomniały niektóre z nich.

24. urodziny stacji TVN

3 października 1997 roku po godzinie 19:00 wystartowała pierwsza emisja stacji TVN. Na ekranach telewizorów w wielu polskich domach zadebiutował wtedy program informacyjny "Fakty". Historyczne wydanie serwisu poprowadził Tomasz Lis. Prognozę pogody zaprezentował widzom Tomasz Zubilewicz, z kolei tematami sportowymi zajął się Maciej Kurzajewski.

Już od 24 lat na antenie TVN goszczą programy, które dzięki swojej różnorodności cieszą się zainteresowaniem Polaków w każdym wieku.

Tworzyliśmy to z miłością dla Was. Dziękujemy Wam, że byliście z nami, że spędzaliście z nami swoje poranki, przedpołudnia, popołudnia, wieczory i noce

- zwróciła się do widzów Ewa Drzyzga. - Od dzisiaj zaczynamy kolejną erę, kolejny rok i mamy nadzieję, że będziemy z Wami jak najdłużej, bo czujemy, że możemy dać z siebie jeszcze więcej - zapewniła prowadząca Dzień Dobry TVN.

TVN od 24 lat bawi, wzrusza i informuje

Oferta programowa TVN zmieniała się na przestrzeni ostatnich 24 lat, jednak nie da się ukryć, że niektóre formaty szczególnie zapadły w pamięć zarówno widzom, jak i pracownikom stacji. Wśród nich warto wymienić takie produkcje jak "Mam Talent", "Top Model" czy "Kuchenne rewolucje", które w minionych dwóch dekadach zyskały rzeszę oddanych miłośników i do dziś dostarczają Polakom niepowtarzalnych emocji.

Urodziny stacji TVN to dobra okazja, by zapewnić widzów o tym, że kolejne lata z pewnością przyniosą im jeszcze więcej wspaniałych chwil, spędzonych w towarzystwie bohaterów ulubionych seriali, uczestników popularnych programów rozrywkowych czy prowadzących serwisy informacyjne.

- My już się zastanawiamy, jak za rok będziemy świętować 25-lecie stacji. Od dzisiaj zaczynamy przygotowania - podsumowała Agnieszka Woźniak-Starak.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości