Gwiazdy

Kolejny Złoty przycisk w "Mam Talent!". Kto zachwycił Jana Klimenta?

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz

Trzynasta edycja "Mam Talent!" nabiera rozpędu. Na scenie pojawiają się kolejne, bardzo utalentowane osoby, które oferują widzom niezwykłe przeżycia. Już w najbliższym odcinku jeden z uczestników zwróci szczególną uwagę jury.

Jan Kliment w "Mam Talent!"

Długo wyczekiwana, 13. edycja uwielbianego przez publiczność programu rozrywkowego ruszyła pełną parą. Nowością w programie jest udział Michała Kempy w roli współprowadzącego oraz Jana Klimenta, który zasiadł w jurorskim fotelu. Nowy gospodarz programu postanowił skorzystać ze Złotego przycisku już w drugim odcinku, natomiast Jan Kliment czekał z tym aż do piątego.

5. odcinek "Mam Talent!". Kto pojawi się na scenie?

W najnowszym odcinku, zobaczymy dwanaście występów, które zasługują na uwagę. Zaprezentują się profesjonalni tancerze breakdance, zespół z Podhala łączący tradycyjną muzykę z nowoczesnymi dźwiękami. Pojawi się również małżeństwo profesjonalnych cyrkowców, specjalnie wykonane do programu lalki na szydełku, czy artystyczne fryzjerstwo. Sceną zawładną tancerze w demonicznym układzie, a pochodząca z Gdańska wokalistka zrobi kolejny krok, by spełnić dziecięce marzenia o muzycznej karierze.

Wychowankowie Fundacji Ocelot, zaprezentują aerial straps. Dosłownie i w przenośni - oczaruje nas iluzjonista, który pokaże klasykę magii w nowoczesnym wydaniu. Miłośników muzyki na pewno nie rozczaruje orkiestra łącząca elementy musicalu wraz z tańcem i graniem muzyki na żywo. Zobaczymy także "kręcenie kijami" oraz 71-latka, emeryta i piosenkarza country, dla którego stworzenie tekstu na scenie nie stanowi problemu. Który z tych talentów zachwycił Janka? To okaże się już w sobotę, 2 października o 20.00 na antenie TVN.

Zobacz wideo: "Mam Talent!". Nowe zasady, jurorzy, prowadzący

„Mam Talent!”. Nowe zasady, jurorzy, prowadzący
„Mam Talent!”. Nowe zasady, jurorzy, prowadzący Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Mirosław Sosnowski/TVN

Pozostałe wiadomości