program telewizyjny

  Karol Maciesz i Iga Śmiechowicz wzięli udział w 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Po 19 miesiącach odbyła się sprawa sądowa, która formalnie zakończyła pewien etap w ich życiu. Karol tylko nam opowiedział, czy jeszcze raz zdecydowałby się na ślub z nieznajomą osobą.

  Jedną z uczestniczek pierwszego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była Ewa Kraka. Jak po latach wspomina udział w show? Co poczuła, gdy pierwszy raz zobaczyła przyszłego męża?

  Za nami finał 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Na ten moment czekali wszyscy fani programu. Wreszcie wiadomo, które pary postanowiły się rozstać, a kto dał sobie szansę na miłość. W ostatnim odcinku show nie brakowało niespodziewanych zwrotów akcji. Jeden z uczestników padł na kolana przed swoją żoną.

  Oglądaj program "Na tropie dzikich zwierząt" i zobacz, jak w naturalnych warunkach żyją m.in. łosie, niedźwiedzie czy wilki. Podglądaj ich zachowania, odkryj nieznane miejsca i dowiedz się, jak postępować, będąc gościem w ich domu. Która z lekcji zrobiła na Tobie największe wrażenie? Nie zwlekaj i już teraz weź udział w konkursie "Spędzaj czas z TVN".

  Bohaterowie programu "Down the Road. Zespół w trasie" już po raz trzeci podbijają serca widzów TTV. Osoby z zespołem Downa pokazują w nim, jak wygląda ich życie i jak odbierają otaczającą ich rzeczywistość. Daria, uczestniczka, nie ma wątpliwości, że show ma wyjątkową misję.

  Niepokorne i pełne temperamentu - takie są uczestniczki nowej edycji programu "Projekt Lady". O tym, jakie przemiany przechodzą i co jeszcze je czeka, opowiedziała mentorka Tatiana Mindewicz-Puacz.

  "Dziękujemy, że jesteście z nami"

  Zwykle szybko i odruchowo reagujemy, gdy ktoś przekręci nasze imię lub nazwisko. Jednak Anita Szydłowska, znana z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", zdążyła się przyzwyczaić, że ludzie nagminnie mylą jej imię. Przyznała, że kiedyś bardzo ją to denerwowało.

  Piąty sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już trwa. W najbliższym odcinku uczestnicy poznają swoje drugie połówki i powiedzą sobie "tak". Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, eksperci programu, tylko nam opowiedzieli o kulisach programu, największych zaskoczeniach i jak dobierają pary.

  Święta to wyjątkowy okres w roku - świat wokół zwalnia tempo, a my razem z nim. Nieodłącznymi elementami Bożego Narodzenia są pięknie udekorowana choinka, blask światełek i nastrojowych świec czy stół zastawiony przysmakami. Najważniejszy jest jednak czas spędzany w gronie najbliższych, a umilić go może wspólnie oglądanie telewizji. Sprawdź, jakie wyjątkowe programy na święta przygotował dla widzów TVN.

  Dołączył do reszty uczestników w trakcie trwania programu i od razu wywołał zamieszanie. Adam Bilewicz to były sportowiec, masażysta, a także skryty romantyk! Postanowiliśmy dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Czy udział w "Hotelu Paradise" coś zmienił w jego życiu?

  Wtorkowy odcinek show Kuby Wojewódzkiego był pełen muzycznych emocji. Na kanapie zasiedli najpopularniejsi polscy artyści - Cleo i Krzysztof Zalewski, którzy pierwszy raz zaśpiewali w duecie. Zobacz ten odcinek show.

  Anthea Turner uważa, że mężczyźni nigdy nie będą tak dobrze prowadzić domu, jak kobiety - z czym nie zgadza się prowadzący Dzień Dobry TVN Jarosław Kuźniar. Dlaczego? Czy udało mu się namówić brytyjską Perfekcyjną Panią Domu do wizyty w swoim domu? Czy do studia Dzień Dobry TVN zabarła ze sobą słynną białą rękawiczkę? Czy Anthea Turner sama robi porządki u siebie w domu? O swojej karierze i prywatnym życiu Anthea Turner opowiedziała w Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, co sprowadza brytyjską prezenterkę do Polski.

  Kasia Gajewska wygrała konkurs Miss Warmii i Mazur. Kasia, by wziąć udział w konkursie, schudła 17 kg. Wcześniej pracowała w tureckiej telewizji nie znając tureckiego. Jak wygląda prowadzenie tureckiego programu, gdy nie zna się języka? Czy była tam tylko "ozdobą"? O swojej wielkiej tureckiej przygodzie opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.