program telewizyjny

  program telewizyjny

  Oglądaj program "Na tropie dzikich zwierząt" i zobacz, jak w naturalnych warunkach żyją m.in. łosie, niedźwiedzie czy wilki. Podglądaj ich zachowania, odkryj nieznane miejsca i dowiedz się, jak postępować, będąc gościem w ich domu. Która z lekcji zrobiła na Tobie największe wrażenie? Nie zwlekaj i już teraz weź udział w konkursie "Spędzaj czas z TVN".

  Bohaterowie programu "Down the Road. Zespół w trasie" już po raz trzeci podbijają serca widzów TTV. Osoby z zespołem Downa pokazują w nim, jak wygląda ich życie i jak odbierają otaczającą ich rzeczywistość. Daria, uczestniczka, nie ma wątpliwości, że show ma wyjątkową misję.

  Święta to wyjątkowy okres w roku - świat wokół zwalnia tempo, a my razem z nim. Nieodłącznymi elementami Bożego Narodzenia są pięknie udekorowana choinka, blask światełek i nastrojowych świec czy stół zastawiony przysmakami. Najważniejszy jest jednak czas spędzany w gronie najbliższych, a umilić go może wspólnie oglądanie telewizji. Sprawdź, jakie wyjątkowe programy na święta przygotował dla widzów TVN.

  Wtorkowy odcinek show Kuby Wojewódzkiego był pełen muzycznych emocji. Na kanapie zasiedli najpopularniejsi polscy artyści - Cleo i Krzysztof Zalewski, którzy pierwszy raz zaśpiewali w duecie. Zobacz ten odcinek show.

  Anthea Turner uważa, że mężczyźni nigdy nie będą tak dobrze prowadzić domu, jak kobiety - z czym nie zgadza się prowadzący Dzień Dobry TVN Jarosław Kuźniar. Dlaczego? Czy udało mu się namówić brytyjską Perfekcyjną Panią Domu do wizyty w swoim domu? Czy do studia Dzień Dobry TVN zabarła ze sobą słynną białą rękawiczkę? Czy Anthea Turner sama robi porządki u siebie w domu? O swojej karierze i prywatnym życiu Anthea Turner opowiedziała w Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, co sprowadza brytyjską prezenterkę do Polski.

  Kasia Gajewska wygrała konkurs Miss Warmii i Mazur. Kasia, by wziąć udział w konkursie, schudła 17 kg. Wcześniej pracowała w tureckiej telewizji nie znając tureckiego. Jak wygląda prowadzenie tureckiego programu, gdy nie zna się języka? Czy była tam tylko "ozdobą"? O swojej wielkiej tureckiej przygodzie opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.