Gorące tematy

"Chyłka - Inwigilacja" już w Playerze. Czy prawniczka sprosta nowemu wyzwaniu?

Gorące tematy

Aktualizacja:
Dzień Dobry TVN

W 2020 roku "Chyłka" była najchętniej oglądanym serialem na platformach streamingowych w Polsce. Już 23 lutego w Playerze zadebiutuje kolejna, czwarta odsłona przygód niepokornej prawniczki. Główną bohaterkę serii czeka wyzwania nie tylko zawodowe, ale również prywatne. Czy perspektywa kuszących zmian zainteresuje Joanną Chyłkę?

"Chyłka" to polski serial kryminalno-obyczajowy, który zadebiutował w 2018 roku. Trzy sezony serialu: "Chyłka-Zaginięcie", "Chyłka-Kasacja" i "Chyłka-Rewizja" są dostępne w całości w serwisie Player. 23 lutego 2021 dołączy do nich najnowsza część, czyli "Chyłka-Inwigilacja".

"Chyłka - Inwigilacja" - co nowego w serialu?

Chyłka (Magdalena Cielecka) nie ma wątpliwości. Piotr Langer junior (Jakub Gierszał) jest zdolny do wszystkiego. Jedynym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Magdzie (Olga Bołądź) i Darii (Helena Zawistowska) jest spełnienie jego żądań. Prawniczka rezygnuje z wyjazdu i wraca do kancelarii, by zgodnie z jego poleceniem zająć się obroną ojca. Obertał (Jerzy Schejbal) to główny podejrzany w sprawie o morderstwo Piotrowskiego, psychopaty odpowiedzialnego za śmierć żony i córki Bukano. Czy prawniczka zdoła zapomnieć o tym, co spotkało ją w dzieciństwie i pojednać się z ojcem?

TVN

W tym samym czasie do kancelarii Żelazny&McVay zgłasza się para, która twierdzi, że zatrzymany pod zarzutem próby zamachu terrorystycznego młody mężczyzna to ich zaginiony przed laty w Egipcie, adoptowany syn. Rodzice są przekonani o niewinności Przemka (Nikodem Rozbicki). Chcą, by obroną zajęła się Joanna Chyłka. Prawniczka zgadza się bez wahania. Sprawa zyskuje rozgłos w mediach, dodatkowo będzie to niepowtarzalna okazja, by zmierzyć się na sali sądowej ze sławnym prokuratorem – Paderbornem (Szymon Piotr Warszawski) i wrócić na sam szczyt.

TVN

W kolejnej odsłonie produkcji Player Original Chyłka, pod wpływem manipulacji Langera, zostanie zmuszona, by skonfrontować się z ojcem. Mimo wielu lat, które upłynęły od tragicznych wydarzeń opisanych w cymelium, nigdy nie zdołała naprawić z nim relacji. W jej życiu osobistym zajdzie nieoczekiwana zmiana. Wiadomość, którą otrzyma, zmusi ją do rezygnacji z ulubionych nawyków i przyzwyczajeń. Czy sprosta nowemu wyzwaniu? Jak poradzi sobie ze świadomością, że być może jej życie nigdy już nie będzie takie samo?

TVN

"Chyłka - Inwigilacja" - obsada

W czwartym sezonie w obsadzie ponownie znaleźli się Magdalena Cielecka (Joanna Chyłka), Filip Pławiak (Kordian "Zordon" Oryński), Jakub Gierszał (Piotr Langer junior), Piotr Żurawski ("Kormak"), Ireneusz Czop (Szczerbiński), Szymon Bobrowski (Artur Żelazny), Olga Bołądź (Magda), Jerzy Schejbal (Obertał). Dołączą do nich również Nikodem Rozbicki (Fahad), Szymon Piotr Warszawski (Olgierd Paderborn), Cezary Pazura (Feliks), Jacek Poniedziałek (Messer).

TVN

Producentką serialu z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym Aktiv Media – Violetta Furmaniuk-Zaorska. Za scenariusz odpowiadają Justyna Stefaniak oraz Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Autorem zdjęć jest Mateusz Wichłacz oraz Jakub Czerwiński, Anna Rzepka i Jakub Stolecki. Scenografię przygotowuje Aleksandra Kierzkowska, kostiumy - Agnieszka Werner-Szyrle. Kierownikiem produkcji jest Agnieszka Knysak-Sandecka. Reżyseruje Łukasz Palkowski oraz Marek Wróbel.

"Chyłka - Inwigilacja" - premiera sezonu

Pierwszy i drugi odcinek czwartego sezonu zostaną udostępnione 23 lutego, kolejne w tygodniowych odstępach. Całość będzie składała się z sześciu odcinków.

Trzy sezony serialu: "Chyłka-Zaginięcie", "Chyłka-Kasacja", "Chyłka-Rewizja"są dostępne w całości w serwisie Player.

Player Original to produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne ekskluzywnie w Playerze. Do tej pory w bibliotece znalazły się: seria "Chyłka", "Szadź", "Top Model. Front Row", "Fame czy Shame", "Żywioły Saszy – Ogień" i "Nieobecni".

Zobacz też:

Zobacz wideo: W świecie Magdaleny Cieleckiej i jej Chyłki. "Oczywiście nie chciałabym na niej skończyć, tylko stworzyć też inną postać"

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości