Szymon Piotr Warszawski

  Szymon Piotr Warszawski

  W "Diagnozie" Szymon Piotr Warszawski gra zamkniętego we własnym świecie informatyka Konrada Zagórskiego. Aktora zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, Czy lubi się mierzyć z rolami, które są dla niego wymagające, czego szuka w aktorstwie i jak przygotuje się do powierzonych mu ról. Szymon powiedział nam również o swoich pasjach.

  Szymon Piotr Warszawski jest synem aktorki Agaty Witkowskiej i aktora Piotra Warszawskiego. Ukończył studia na wydziale aktorskim PWST we Wrocławiu. Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, aby porozmawiać z nim o rodzinnych aktorskich tradycjach i pasji do latania. Dlaczego - kiedy uczył się roli do serialu "Belfer" - lubił się zanurzać w kapsule deprywacji sensorycznej? :) Na naszych kanapach usiadł także ojciec młodego aktora. Cieszył się, że syn wybrał aktorstwo? Chcieliby razem zagrać?

  Od uzależnienia od narkotyków po uzależnienie od sportu. Czy łatwo zmienić nałóg na nałóg? "Najlepszy", czyli historia polskiego podwójnego triatlonisty Jerzego Górskiego, to film wyreżyserowany przez Łukasza Palkowskiego, który zasłynął ze swojej ostatniej produkcji ("Bogowie"). W Dzień Dobry TVN aktorzy: Szymon Piotr Warszawski, Kamila Kamińska i Mateusz Kościukiewicz opowiedzieli o pracy nad filmem. Czy to będzie sukces na miarę "Bogów", czyli historii Zbigniewa Religi?

  Według badań Polacy najczęściej zapominają o zapłaceniu rachunków i wykonaniu telefonu. A o czym zapominają goście Dzień Dobry TVN aktorka Anna Guzik, psycholog biznesu Armen Mekhakyan oraz aktor Szymon Piotr Warszawski? Dlaczego zapominamy? Czy aktorom zabrakło kiedyś słów na scenie? Jak można wzmocnić pamięć?

  Obce chwalicie, swego nie znacie. Polskie porzekadło kryje w sobie wiele prawdy, w ostatnim czasie większość z nas decyduje się na wypoczynek za granicą. Tymczasem Polska jest naprawdę pięknym krajem i kryje w sobie wiele wspaniałych miejsc, które warto odwiedzić. Gdzie jechać? O swoich polskich wakacjach w studiu Dzień Dobry Wakacje opowiedzieli aktorzy, Joanna Orleańska, Rafał Rutkowski i Szymon Piotr Warszawski. A wy, jakie miejsca polecacie?

  Wielu obcokrajowców jest zdania, że wadą Polaków jest pesymizm. Czy goście Dzień Dobry TVN: dziennikarka Paulina Młynarska, bloger Włodek Markowicz i aktor Szymon Piotr Warszawski są tego samego zdania? Czy nasi goście potrafią śmiać się z samych siebie? Czy cenią ludzi, którzy mają do siebie dystans?

  10 października na ekrany kin wszedł, opowiadający o życiu prof. Zbigniewa Religi, film "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. O przygotowaniach do swoich ról (Anny Religi i prof. Andrzeja Bochenka) opowiedzieli nam Magdalena Czerwińska i Szymon Piotr Warszawski. Jak reaguje człowiek, który po raz pierwszy obserwuje operacje kardiochirurgiczną, ile godzin aktorzy spędzili na bloku operacyjnym?