Rozrywka

"Lab" - codzienny serial kryminalny wiosną w TVN. "Od pierwszej minuty będzie trzymał w napięciu"

"Lab"

TVN

Rozrywka

"Lab" - codzienny serial kryminalny wiosną w TVN. "Od pierwszej minuty będzie trzymał w napięciu"

"Lab"

TVN

"Lab" - taki tytuł nosi codzienny serial kryminalny, będący najnowszą produkcją TVN. To pierwszy serial, gdzie - jak zapewniają twórcy - widzowie będą mogli zobaczyć kolejne etapy śledztwa. Policjanci i pracownicy tytułowego laboratorium będą wyjaśniać takie sprawy jak tajemnicze morderstwo, zaginięcie młodych dziewczyn, porwanie dziecka czy handel ludźmi. Zdjęcia są kręcone w Krakowie.

"Lab" - nowy serial kryminalny TVN

Trwają zdjęcia do najnowszej produkcji TVN – codziennego serialu kryminalnego "Lab". Tytułowy Lab to najnowocześniejsze laboratorium kryminalistyczne w Polsce, które dzięki specjalistycznemu sprzętowi i wyjątkowemu zespołowi laborantów potrafi wytropić najmniejsze ślady zbrodni. We współpracy z zespołem policjantów wspólnie rozwiązują zawikłane zagadki kryminalne, odnajdują ofiary, demaskują sprawców. Dzięki zaangażowaniu śledczych oraz wykorzystaniu zaawansowanych badań żadna zagadka nie pozostanie bez odpowiedzi, a prawda ujrzy światło dzienne.

Nowy serial kryminalny od pierwszej minuty będzie trzymał w napięciu. Każdy odcinek przestawia śledztwo w innej sprawie: tajemnicze morderstwo, zaginięcie młodych dziewczyn, porwanie dziecka, handel ludźmi. 

To pierwszy taki serial, gdzie widzowie będą mogli zobaczyć kolejne etapy śledztwaod miejsca zbrodni i odnalezienia zwłok, do prosektorium, laboratorium i sali przesłuchań.

"Lab"- codzienny serial kryminalny

Stali bohaterowie serialu to grupa policyjna i pracownicy nowoczesnego laboratorium. Dzięki fachowej wiedzy, niezawodnej intuicji zawodowej oraz specjalistycznemu sprzętowi wspólnie będą odkrywać prawdę i szukać rozwiązań kolejnych, niezwykłych spraw. Są w pełni zaangażowani w pracę, mają jednak swoje słabości, problemy i tajemnice, które widzowie będą poznawać w trakcie kolejnych odcinków.

Życie prywatne bohaterów toczy się równolegle do prowadzonych śledztw. Policjanci i technicy to postaci z krwi i kości, którymi targają różne uczucia i emocje, wpływające także na ich pracę. Próbują ułożyć swoje życie prywatne oraz dać z siebie wszystko w życiu zawodowym. Czy uda im się to pogodzić?

"Lab" - bohaterowie serialu

Labem kieruje profesjonalna inspektor Maria Szajner. Jednym z głównych śledczych jest indywidualista i samotnik Kuba Rawicz. Mężczyzna, choć jest znakomitym policjantem, skrywa tajemnicę, która gnębi go od dzieciństwa. Doświadczona komisarz Klaudia Traczyk będzie próbowała łączyć obowiązki zawodowe z życiem prywatnym. 

Małżeństwo Pawła i Brygidy mierzyć się będzie z ambicjami żony oraz przeszłością szefa laborantów. W Labie pracuje bowiem była narzeczona Pawła, idealna pod każdym względem specjalistka balistyki, Iga.

Nie zabraknie również w serialu barwnych postaci: laboranta Kacpra czy komisarza Wilczewskiego, którego aspiracje sięgają znacznie dalej niż zastępowanie szefowej.

"Lab" - twórcy oraz kiedy pojawi się w TVN

Zdjęcia do "Labu" powstają w Krakowie. Jego głównym scenarzystą jest Hanna Niemiec, reżyserem formatującym Marcin Głowacki, a producentem Krystyna Lasoń.

Serial pojawi się na antenie TVN wiosną 2021 roku. Więcej szczegółów wkrótce.

"Lab"

TVN

Nowy serial "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" od 24 stycznia tylko na Player.pl! Zobacz zwiastun produkcji:

TVN

Zobacz też:

Monika Mrozowska urodziła czwarte dziecko. Dumny tata pokazał pierwsze zdjęcie maleństwa 

Roxie Węgiel w stroju kąpielowym morsowała w śniegu. Fani: "Szacun!" 

84-letni Jan "Ptaszyn" Wróblewski został usunięty z listy szczepień. "Kazano mi się wypchać"

Co sądzisz o tym artykule?
71
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0