Gorące tematy

  Rodziny chorych na SMA błagają o pomoc! Polska wciąż nie dołączyła do grona 17 państw europejskich, które refundują najdroższy lek świata. Upragnionego efektu nie przynoszą kolejne zbiórki, chociaż zdarzają się cuda. "Lek, który dostała Oldzia to cząstka tych ludzi, którzy nam pomogli. Nie jesteśmy w stanie się im odwdzięczyć". To chwilowy oddech dla rodziców, ale walka trwa.

  Reporterzy "Uwagi!" ponownie postanowili przyjrzeć się dramatowi, który miał rozgrywać się w punkcie przedszkolnym prowadzonym pod Łodzią. Sąd prowadził postępowanie w celu ustalenia, czy nastoletni syn dyrektorki placówki molestował dzieci. Jak to możliwe, że przy tego rodzaju zarzutach przedszkole wciąż działa?

  Firma cateringowa oferowała swoim klientom ogromne zniżki. Wielu z nich zaczęło się jednak skarżyć, że producent nie wywiązuje się należycie z umowy. Reporterzy programu Uwaga! TVN wrócili do głośnej sprawy, dotyczącej jednej z firm sprzedających dietę pudełkową. - Myślę, że oszukanych w całej Polsce może być kilkanaście tysięcy osób - szacuje jeden z poszkodowanych.

  Pod koniec czerwca 2021 roku 9-letnia Nina miała wypadek. Dziewczynka podczas zabawy z kuzynką wypadła z okna z 6 piętra. Dzięki profesjonalnej pracy lekarzy przeżyła. Jest jednak w ciężkim stanie i potrzebuje rehabilitacji, a jej rodzice - wsparcia finansowego. Na pomoc ruszyli koledzy i koleżanki ze szkoły.

  Adrianna Eisenbach jest niewątpliwie jedną z największych ulubienic widzów "Królowych życia". Gwiazda zasłynęła kolorowym wizerunkiem i miłością do tatuaży. Nie zawsze miała jednak łatwo. Początki sławy okazały się bezlitosne. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski w szczerym wywiadzie dowiedział się od Adrianny Eisenbach, jak wyglądały jej początki przygody z telewizją. Nie bez znaczenia okazała się znajomość z Dagmarą Kaźmierską.

  Do piatku, 31 stycznia 2021 roku, można było oddawać głos na 11. edycję plebiscytu na Słowo Roku. W konkursie oddano 3300 głosów, a dominującym tematem była... pandemia koronawirusa. Jakie słowo wygrało? Jakie ze sobą konkurowały?

  Powrót do zdrowia i szansa na życie Arianki została wyceniona na niespełna 9 milionów złotych. Mała wojowniczka miała zostać starszą siostrą, bawić się, pokazywać świat. Niestety, los chciał inaczej. "Najpierw spadła na nas wiadomość o zagrożonej ciąży. Tuż po tym pojawiła się diagnoza Arianki. Niestety tego było za dużo" - mama Arianki apeluje o pomoc w uratowaniu córeczki.