Co na platformie MAX będzie oglądała Paulina Krupuńska-Karpiel?

Paulina Krupińska-Karpiel
Co Paulina Krupińska-Karpiel ogląda na platformie MAX?
Platforma streamingowa MAX ruszyła 11. czerwca. W jej bibliotece znajdziemy wiele ciekawych propozycji. Komedie, filmy fabularne, ale również dokumenty i kultowe seriale, który pokochał cały Świat, takie jak "Ród Smoka". Jedną z niewielu osób, która miała okazję zobaczyć 1. odcinek 2. sezonu jako pierwsza była Paulina Krupińska-Karpiel. Jak wspomina to wyjątkowe wydarzenie i co będzie oglądała na platformie MAX?

Paulina Krupińska-Karpiel o serialu "Ród Smoka"

Od 17 czerwca w HBO i na platformie Max fani serialu "Ród Smoka" mogą zobaczyć drugi sezon tej kultowej już produkcji. Historia brutalnej wojny domowej, która wydarzyła się na 200 lat przed wydarzeniami znanymi z "Gry o Tron" zaciekawiła ludzi na całym świecie. To był wyjątkowy dzień dla wszystkich fanów serialu. Premiera odbyła się w ikonicznym Théatre du Châtelet, w samym sercu Paryża.

Paulina Krupińa-Karpiel jest jedną z tych gwiazd, które pojawiły się na światowej premierze serialu "Ród Smoka". Jak wspomina to wyjątkowe wydarzenie i czy dołączyła do grona fanów?

- Jestem bardzo podekscytowana i bardzo szczęśliwa, że zrobiłam to przed wszystkimi innymi. Przed wszystkimi fanami, którzy śledzą bacznie ten serial i nie mogą się już doczekać tego drugiego sezonu. Powiem wam kochani: jest na co czekać! Naprawdę ten pierwszy odcinek trzyma w takim napięciu, a końcówka jest już tak przerażająco-piorunująca, że zabrakło mi oddechu. Zapowiada się bardzo, ale to bardzo mocny sezon - wyznała jedna z prowadzących Dzień Dobry TVN.

Paulina przyznała, że "Ród Smoka" pokazuje, że cała platforma MAX to miejsce, gdzie będziemy mogli znaleźć kontent premium, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Co na platformie MAX będzie oglądała Paulina Krupińska-Karpiel?

Platforma MAX to przede wszystkim ogromna biblioteka filmów i seriali - każdy znajdzie tam coś dla siebie. Można oglądać ją samemu, z bliską osobą lub z rodziną, bo będzie też wyjątkowy kontent dla najmłodszych. A na co w platformie MAX zdecyduje się Paulina Krupińska-Karpiel?

- Czekam na pierwszy odcinek filmu dokumentalnego Martyny Wojciechowskiej (...) U nas bajki to też będzie bardzo wysoka pozycja i podejrzewam nawet, że może przewyższać 50% tego, co będziemy oglądać.

Zobacz też:

Autor: Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla