Gorące tematy

    Rayan Awram pięciolatek, który wpadł do studni w okolicy miasta Szafszawan w Maroku nie żyje. Mimo że chłopca udało się wydobyć na powierzchnię i został przetransportowany do szpitala, to lekarze nie zdołali mu pomóc. Informację o jego śmierci potwierdził w oświadczeniu marokański Pałac Królewski.

    Zimowe igrzyska olimpijskie 2022 w Pekinie rozpoczynają się w piątek 4 lutego. TVN24 przygotowało na tę okoliczność specjalne, codzienne transmisje i programy, które pokażą co aktualnie dzieje się podczas zawodów. Będą emitowane dwa razy dziennie przez cały okres trwania sportowego wydarzenia.

    Kanał TVN7 uzyskał holenderską koncesję na nadawanie, jednak nie rozwiązuje to problemu dalszego działania Siódemki w obecnym kształcie. Kanał może być bezpłatny wyłącznie na podstawie koncesji przyznawanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji, na którą TVN Grupa Discovery czeka od ponad roku. Jeśli KRRiT nie przedłuży koncesji dla TVN7, co jest jej obowiązkiem wynikającym z prawa, widzowie utracą bezpłatny dostęp do największego kanału rozrywkowego w Polsce. Wielu z nich zostanie całkowicie pozbawionych możliwości oglądania stacji.

    Trafiający na kwarantannę pracownicy to wielki problem dla wielu branż. Przymusowa izolacja od ponad dwóch lat utrudnia nam pracę, opiekę nad dziećmi oraz burzy urlopowe plany. Reporterzy programu Uwaga! TVN sprawdzili, czy nowe przepisy, które nieco rozluźniły obostrzenia coś zmienią.

    Dzień Świstaka to święto obchodzone 2 lutego w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Jego bohaterem jest sympatyczne zwierzątko, które przepowiada pogodę - w zależności od tego, czy zobaczy swój cień, czy nie. Co Phil z Punxsutawney miał do przekazania dzisiaj - rychłe nadejście wiosny czy utrzymująca się zimę? Niezależnie od odpowiedzi, warto z tej okazji przypomnieć sobie kultową komedię z Billem Murrayem w roli głównej.