Gwiazdy

Izabela Podolec - kim jest żona Apoloniusza Tajnera? Jaka jest różnica wieku?

Gwiazdy

Izabela Podolec - kim jest żona Apoloniusza Tajnera? Jaka jest różnica wieku?

Izabela Podolec ma 29 lat i prywatnie jest żoną (od maja 2019 roku) Apoloniusza Tajnera. Dzieli ich aż 36 lat. Izabela była gościem w studiu Dzień Dobry TVN i opowiedziała, jak wygląda życie ze starszym mężczyzną.

Więcej: Apoloniusz Tajner (65l.) zostanie ojcem! Jego partnerka jest o 36 lat od niego młodsza


Związki, w których mężczyzna jest starszy od swojej partnerki o kilkanaście, a czasem o kilkadziesiąt lat, wzbudzają często wiele kontrowersji. Dlaczego? Jak żyje się z dojrzałym mężczyzną? Jakie są zalety, a jakie wady takiego związku? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Natalię Jakułę, prekursorkę bungee fitness w Polsce, partnerkę Tomasza Iwana, Dominikę Kalisz, adwokat, żonę Ryszarda Kalisza i Izabelę Podolec, dyrektor marketingową, partnerkę Apoloniusza Tajnera. Czy ich rodziny miały problem z akceptacją ich partnerów?


Więcej: Wiek płodności spada. Kiedy jest najlepszy moment na zajście w ciążę?


Kim jest Izabela Podolec?

Izabela Podolec (29 l.) pochodzi z podkarpackiego Jarosławia. Podolec jest dyrektor marketingową, a prywatnie jest żoną Apoloniusza Tajnera (65 l.). Kiedy zaczynali się spotykać, Podolec miała zaledwie 21 lat, Tajner zaś 57. Poznali się... w pociągu. Na samym początku Podolec pomyliła Apoloniusza Tajnera z aktorem z "Na Wspólnej".

Z początku nikt nie wróżył im przyszłości. Oni jednak mimo przeciwnościom losu dalej są razem - to już osiem lat!

Pierwszy raz pokazali się publicznie podczas Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku na przełomie 2013 i 2014 roku. W styczniu 2016 wystąpili razem na Balu Mistrzów Sportu.

Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner wzięli ślub

Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner wzięli ślub. Uroczystość odbyła się w piątek 17 maja 2019 roku. Wśród gości, którzy byli świadkami tego niesamowitego momentu, nie zabrakło Adama Małysza z żoną, Włodzimierza Szaranowicza, Mariusza Czerkawskiego, Michała Wiśniewskiego czy oczywiście Dominiki Tajner.

Para spodziewa się dziecka.  Apoloniusz Tajner ma z poprzedniego związku syna Tomisława (36 l.) i córkę Dominikę (40 l.). Jest też dziadkiem trzynastoletniego Maksymiliana i trzynastoleletniej Sary.


Więcej: Dzieli ich 27 lat. Będą mieć dziecko. Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Źródło: Dzień Dobry TVN |
Co sądzisz o tym artykule?
63
26
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
01.12.2019
:)
Podstawowe pytanie, czy ci panowie byli stanu wolnego, kiedy poznawali te panie...
27.10.2019
Miranda
Różnica wieku nie przeszkadza facetom,paniom również jeśli ma dobrze wypchany portfel ale już później czegoś w tym związku brakuje.Facet zniedołężniały pod laską wymagający opieki.I tu się kończy sielanka.Albo rozwód albo skoki na boki.