Gwiazdy

Poród tuż, tuż! Iza Janachowska: "Nie jestem jeszcze gotowa!"

Gwiazdy

Poród tuż, tuż! Iza Janachowska: "Nie jestem jeszcze gotowa!"

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński będą mieć dziecko. Maleństwo przyjdzie na świat wiosną tego roku. Małżeństwo pochwaliło się tą wspaniałą wiadomością na Instagramie jeszcze w lutym. Janachowska czuje się w ciąży świetnie, dlatego na razie nie zamierza rezygnować z pracy. Z drugiej jednak strony, nie czuje się jeszcze gotowa na przywitanie dziecka - nie ma nawet wyprawki! Czy w związku z tym panikuje? Posłuchajcie!

Zobacz: Izabela Janachowska o płci dziecka


Izabela Janachowska w ciąży. Poród już wiosną

Izabela Janachowska spodziewa się dziecka. Przyszła mama podzieliła się tą wspaniałą wiadomością na Instagramie. 

To co się wydarzyło, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Jestem tak zszokowana. Ten ogrom lajków, pozytywnych komentarzy, które na nas spadły. To jest niesamowite - mówiła w rozmowie z Basią Pasek Izabela Janachowska.

Czy wybrała już imię? Jeśli będzie to dziewczynka, opcji jest kilka. Może to być Carmen, Izabela, Waleria lub ElżbietaA jeśli urodzi się chłopczyk? Da mu na imię: Aleksander, Filip lub Olivier.

Nowe zdjęcie Izabeli Janachowskiej

Janachowska pochwaliła się nowym zdjęciem, na którym widać jej coraz większy ciążowy brzuszek. Widać, że przyszła mama kwitnie w ciąży!

Sprawdź: Najczęściej wybierane imiona w 2018 roku to? >>>


Izabela Janachowska ma 33 lata, urodziła się 5 września 1986. Iza znana jest znaną ekspertką ślubną, prezenterką telewizyjną oraz tancerką. Od siedmiu lat żoną milionera Krzysztofa Jabłońskiego.


Zobacz też: Wiek płodności spada. Kiedy jest najlepszy moment na zajście w ciążę? >>>

Zobacz film: Ciężarna Izabela Janachowska na konferencji TVN. Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
21
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
28.01.2019
s
fajna