Gwiazdy

Apoloniusz Tajner (65l.) ożenił się z młodszą o 36 lat Izabelą Podolec!

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec będą mieli dziecko

Fot. East News/TRICOLORS

Gwiazdy

Apoloniusz Tajner (65l.) ożenił się z młodszą o 36 lat Izabelą Podolec!

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec będą mieli dziecko

Fot. East News/TRICOLORS

Apoloniusz Tajner (65l.) ożenił się z młodszą o 36 lat Izabelą Podolec! Ślub odbył się w piątek 17 maja. Para jest ze sobą od kilku lat, Apoloniusz i Izabela spodziewają się dziecka, o czym dowiedzieliśmy się w kwietniu.

Zobacz też: Kim jest Izabela Podolec - młodsza o 36 lat partnerka Apoloniusza Tajnera. To dyrektor marketingowa!


Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec wzięli ślub! Uroczystość odbyła się w piątek 17 maja. Wesele odbyło się w restauracji na dachu warszawskiego Centrum Olimpijskiego. Wśród gości, którzy byli świadkami tego niesamowitego momentu, nie zabrakło  Adama Małysza z żoną, Włodzimierza Szaranowicza, Mariusza Czerkawskiego, Michała Wiśniewskiego czy oczywiście Dominiki Tajner.

To nie wszystko, w kwietniu dowiedzieliśmy się, że para spodziewa się dziecka!

Kim jest Izabela Podolec?

Izabela Podolec pochodzi z podkarpackiego Jarosławia. Po raz pierwszy oficjalnie Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec pokazali się razem podczas Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku na przełomie 2013 i 2014 roku. W styczniu 2016 wystąpili razem na Balu Mistrzów Sportu.

Historia miłości Apoloniusza Tajnera i Izabeli Podolec

Apoloniusza Tajnera i Izabelę Podolec dzieli aż 36 lat. Co ciekawe, para poznała się... w pociągu!

Kiedy zaczynali się spotykać, Podolec miała zaledwie 21 lat, Tajner zaś 57.

Poznaliśmy się w pociągu. Na linii Kraków-Warszawa. (...) Aczkolwiek zawsze się śmieję, że to nie była jakaś strzała Amora. Potem jeszcze to trochę trwało - opowiadała Izabela Podolec w studiu Dzień Dobry TVN.

Podolec nie wiedziała, kim jest Apoloniusz Tajner. Na początku pomyliła go z jednym z aktorów z "Na Wspólnej".

Nie, absolutnie nie wiedziałam. Wsiadł do mojego przedziału, ale ja go nie poznałam, więc mój okrzyk był "To pan?!". A Apoloniusz tak spojrzał na mnie, nie wiedział co powiedzieć, a ja powiedziałam - "Tak, to ten aktor z Na Wspólnej". Autentycznie tak było - opowiadała Izabela Podolec.

Więcej: Wiek płodności spada. Kiedy jest najlepszy moment na zajście w ciążę?


Z początku nikt nie wróżył im przyszłości. Oni jednak pokazali, że miłość przetrwa wszystko - różnicę wieku, negatywne komentarze...

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec pierwszy raz pokazali się publicznie podczas Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku na przełomie 2013 i 2014 roku. W styczniu 2016 wystąpili razem na Balu Mistrzów Sportu.


Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
5
30
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0