Gwiazdy

Hubert Urbański skończył 55 lat. "Niczego bym nie zmienił i wszystko zrobiłbym tak samo" 

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Hubert Urbański skończył 55 lat. "Niczego bym nie zmienił i wszystko zrobiłbym tak samo" 

Dzień Dobry TVN

Hubert Urbański to jeden z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych. Dziennikarz niedawno świętował 55. urodziny. Z tej okazji odwiedziliśmy rodzinne osiedle prezentera i namówiliśmy go, aby opowiedział nam trochę o swojej młodości. Co z tego wyszło? Zobaczcie sami!

Hubert Urbański kończy 55 lat

Prowadzący "Milionerów" obchodził niedawno 55. urodziny. Z tej okazji dziennikarz zabrał nas w sentymentalną podróż do czasów młodości.

- Wychowywałem się na osiedlu na Saskiej Kępie w Warszawie i jak każdy szanujący się blokers miałem swoich ziomali, swoich kumpli, swoją ekipę i swoje miejscówki - mówił Hubert Urbański. Dziennikarz zdradził także, że na jego osiedlu mieszkała dziewczyna, która bardzo mu się podobała. Niestety nie znalazł w sobie dość odwagi, aby z nią porozmawiać.

- Miała na imię Karina. To była bardzo fajna, koleżeńska dziewczyna. Nigdy do niej nie zagadałem, ale obserwowałem ją cały czas. Do dziś to robię i mam wrażenie, że wiem o niej wszystko - dodał ze śmiechem.

Dziennikarz zdradził także kto, jako pierwszy, dostrzegł w nim talent sceniczny.

- To pani Ala, moja wychowawczyni. Wychwyciła we mnie "tę iskrę bożą". Pamiętam, jak mówiła: "Urbański, aleś przyaktorzył! Ty to powinieneś aktorem zostać". Pytałem: "Dlaczego aktorem, pani Alu?". Odpowiedziała mi: "Jak to dlaczego. Przecież aktorzy mówią cudze słowa" - wspominał z rozrzewnieniem dziennikarz.

Prezenter pokazał nam także ławkę, na której pierwszy raz pił alkohol, gdzie stoczył pierwszą bójkę. Zdradził także, gdzie, już jako dorosły odpoczywa najlepiej.

- Działa to moja oaza. Tutaj odpoczywam, odcinam się blichtru, który mnie otacza - dodał ze śmiechem.

Hubert Urbański - robi urodzinowe podsumowanie

Choć dziennikarz skończył właśnie 55 lat w rozmowie z Małgorzatą Ohme i Filipem Chajzerem przyznał, że wcale nie czuje się przez to ani mądrzejszy, ani bardziej dojrzały. Podkreślił, że nie ma wrażenia, aby zakończył jakiś etap w życiu.

- To jest cały czas 'work in progres'. Nie robię też z tego tytułu żadnych postanowień - dodał.

A jaki prezent podarowali mu najbliżsi? - Dostałem od rodziny odkurzacz. To, że go dostałem to jedno, ale to, że bardzo się z niego ucieszyłem, jasno pokazuje, że naprawdę mam już 55 lat - dodał ze śmiechem Hubert Urbański. 

Czy dziennikarz ma jakiś plan B na życie? Czy jest coś, by chciał zmienić? Dowiecie się tego z naszego materiału:

Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Karolina Pisarek o życiu w Mediolanie, depresji i złamanym sercu. "Chcę mieć dzieci, męża, psa"

Martyna Wojciechowska opublikowała poruszający kadr ze szpitala. "Zatrzymajcie się na chwilę przy tej fotografii"

Agata Rubik rozbiła samochód w "Power Couple". Która para odpadła z programu?

Reporter: M. Malinowski, M. Adamczyk
Co sądzisz o tym artykule?
91
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
01.04.2021
kArolina
Mamie na 50 też kupiłam robota odkurzającego. Bardzo się ucieszyła z roomby, bo w końcu ma sprzęt, z którym nie musi się męczyć. Wystarczy włączyć a potem wyczyścić pojemnik na brud. Samojezdne roboty to duże ułatwienie w sprzątaniu.