Gwiazdy

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński świętują urodziny córki. "Kobiecie mojego życia dziękuję za każdy dzień noszenia naszego Kochanego Skarbu pod sercem"

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński świętują urodziny córki. "Kobiecie mojego życia dziękuję za każdy dzień noszenia naszego Kochanego Skarbu pod sercem"

Kamil Piklikiewicz/East News

Zosia – córka aktorskiego małżeństwa – 10 maja świętuje 10. urodziny. Z tej okazji, każde z rodziców na swoim Instagramie zamieściło wyjątkowy post. Zarówno u Alżbety Lenskiej, jak i u Rafała Cieszyńskiego nie zabrakło rozczulających i chwytających za serce słów. 

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński w 2008 roku stanęli na ślubnym kobiercu w kościele św. Anny w Warszawie. Owocami ich miłości są córka Zofia i syn Antonii. Teraz starsza z pociech obchodzi 10. urodziny, a dumni rodzice swoim szczęściem postanowili podzielić się z internautami.

Alżbeta Lenska o relacji z córką

Aktorka zamieściła w mediach społecznościowych uroczą fotografię, na której daje buziaka Zosi. Dołączyła do niej obszerny wpis poświęcony macierzyństwie.

- 10 lat temu na świecie pojawiła się ta piękność, która odwróciła moje życie całkowicie do góry nogami. Pamiętam jak z Magdą Margulewicz (aktorką – przyp. red) analizowałyśmy co będzie z tego małego "ryżyka" (patrz - ziarnka ryżu) we mnie, a potem jak płakałam, zmieniając jej pieluszki, mówiąc - dlaczego wcześniej nie zdecydowałam się na dziecko, to przecież NAJCUDOWNIEJSZA istotka na świecie – wspominała Alżbeta Lenska.

Następnie zaznaczyła, że "ten ryżyk z małej słodkiej księżniczki zamienia się coraz bardziej w waleczną i wiedzącą czego chce dziewczynę". Podkreśliła przy tym, że jak to bywa przy dorastaniu, zdarzają się pomiędzy nimi małe batalie.

- Dajemy radę być mamą i córką, które potrafią powiedzieć "kocham Cię" i "przepraszam" wracając do stanu zen. Kochana moja jesteś CUDOWNA tylko uwierz w to proszę - a ja obiecuję, że w siebie też spróbuję, żeby dawać dobry przykład – wyjaśniła aktorka.

Rafał Cieszyński podziękował żonie

Mąż Alżbety Lenskiej nie tylko złożył publicznie życzenia córce, ale podziękował też żonie. To wspaniały ukłon w kierunku kobiet.

- Dokładnie 10 lat temu przyszła na świat dziewczyna mojego życia! Kochana, wrażliwa, mądra - cały tatuś. Życzę Ci Skarbie Cudownego, Dłuuugiego życia. A kobiecie mojego życia Becie Leńskiej dziękuję, za każdy dzień, z 9. miesięcy noszenia naszego Kochanego Skarbu pod sercem – napisał.

Zarówno pod jednym, jak i drugim postem posypały się liczne życzenia. Wśród nich te od osób ze świata show-biznesu. "Stu Dobrych Lat Dziewczyno!" – napisał aktor Rafał Szajko. "Spełnienia marzeń" – skomentowała Aneta Zając, aktorka. My również przyłączamy się do życzeń. Wszystkiego najlepszego dla Zosi i jej rodziców!

Zobacz także:

Joanna Krupa świętuje Dzień Matki. Gwiazda pokazała urocze zdjęcia córki

Kamila Kamińska jest w ciąży. "Dziękuję wszystkim, którzy uszanowali naszą prywatność i intymność"

Katarzyna Skrzynecka zdradziła, gdzie się wychowywała. "Mieszkanie rozbrzmiewało zawsze radosnym śmiechem rodziców"

Zobacz wideo: Kiedy zakupy stają się nałogiem? Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński o wydatkach kobiet i mężczyzn

Co sądzisz o tym artykule?
52
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0