Rafał Cieszyński

  "Było wspaniale".

  Rafał Cieszyński ma niezwykłą relację ze swoją mamą. Mogli przekonać się o tym fani aktora, kiedy ten opublikował w sieci fotografię z ostatniego spotkania. Okazja była wyjątkowa. Mężczyzna spełnił marzenie swojej mamy.

  Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński tworzą wyjątkowo zgrane małżeństwo. Maja sporo dystansu do samych siebie i często chętnie dają temu wyraz w mediach społecznościowych. Z okazji Dnia Ojca aktorka zdobyła się na kilka przemyśleń dotyczących relacji jej męża z dziećmi. Fani nie kryli entuzjazmu po publikacji wpisu.

  "Asy Internetu" to program edukacyjny realizowany przez Fundację Szkoła z Klasą i Google, który pomaga dzieciom w świadomym i bezpiecznym odkrywaniu świata Internetu. Głównymi wartościami promowanymi w programie są: rozsądek, uważność, siła, życzliwość i odwaga. Więcej o tym projekcie powiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN Natalia Sisik, Rafał Cieszyński oraz Iza Meyza.

  Zosia – córka aktorskiego małżeństwa – 10 maja świętuje 10. urodziny. Z tej okazji, każde z rodziców na swoim Instagramie zamieściło wyjątkowy post. Zarówno u Alżbety Lenskiej, jak i u Rafała Cieszyńskiego nie zabrakło rozczulających i chwytających za serce słów.

  Alżbeta Lenska wypoczywa obecnie na Zanzibarze. Gwiazda postanowiła odwiedzić jedną z atrakcji turystycznych archipelagu. Zdradziła, że podczas jej zwiedzania poczuła się jak nastolatka.

  Wspólne konto, czy oddzielne? – oto jest pytanie. Finanse w związku to dla niektórych drażliwy temat. Jak dojść do porozumienia? Porozmawialiśmy o tym z Alżbetą Lenską, Rafałem Cieszyńskim i psycholożką Marzeną Mawricz.

  Rafał Cieszyński to bez wątpienia jeden z najbardziej przystojnych polskich aktorów. Widzowie podziwiają nie tylko jego talent, lecz także godną pozazdroszczenia sylwetkę. Aktor opublikował w sieci starą fotografię, na której prezentuje umięśniony tors. Na reakcję zachwyconych internautek nie trzeba było długo czekać.

  W domu Alżbety Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego czuć już świąteczną atmosferę. Razem z dziećmi para upiekła już ciasteczka i udekorowała pierniki. W tym roku Boże Narodzenie aktorska rodzina spędzi w mniejszym gronie, ale mimo to będzie to cudowny czas. Bo zgodnie z powiedzeniem, jak jest zdrowie, to jest wszystko.

  Dla jednych to dobry, wspólny czas, dla innych droga przez mękę. Izolacja albo umacnia związek, albo pcha go ku rozpadowi. Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński razem przeszli COVID-19. Jak aktorka wspomina małżeńską kwarantannę?

  Koronawirus zbiera coraz większe żniwo. Do grupy zakażonych osób dołączyła właśnie Alżbeta Lenska, a także jej mąż, Rafał Cieszyński. Informacją aktorka podzieliła się w mediach społecznościowych. Jak się czują?

  Jaką wpadkę na randce zaliczyli: Patricia Kazadi, Marta Wierzbicka, Elżbieta Romanowska i Rafał Cieszyński. Zobaczcie, co zdradzili dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Czy rzeczywiście między ojcem a córką potrafi wytworzyć się specyficzna więź, o którą może być zazdrosna matka? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN Odetę Moro - mamę Soni, Rafała Cieszyńskiego - tatę Zosi i Antoniego oraz Mariusza Totoszko - tatę Julii i Zosi. Jakie oni mają relacje ze swoimi dziećmi?

  Pocałunek, jako najprostsza forma okazywania czułości, często jest wykorzystywany przez scenarzystów. Jak się jednak okazuje, wielu aktorów nie lubi grać scen, w których muszą się całować. Czy tak samo jest z gośćmi Dzień Dobry TVN: Agnieszką Kaczorowską, Tomaszem Stockingerem i Rafałem Cieszyńskim. Jak zagrać scenę pocałunku, by była wiarygodna? Jak partnerzy życiowi aktorów reagują na sceny miłosne? Czy w szkole filmowej są zajęcia, podczas których aktorzy uczą techniki całowania na planie filmowym? Jak aktorzy radzą sobie z zewnętrznymi oznakami podniecenia?

  Ile ważysz? Jaki nosisz rozmiar i jaką miseczkę? Czego pragniesz? Czy jest coś, czego Twój mężczyzna nie wie o tobie? Co mężczyzn pociąga w kobietach? Co ich drażni? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: aktora Rafała Cieszyńskiego, trenera fitness Jacka Bilczyńskiego, Leszka Żukowskiego i socjolog Julitę Czarnecką, która jest doradcą na portalu randkowym.

  Sieć oszalała na punkcie filmiku na którym ojciec i syn, pozostawieni sami w domu, dobrze się bawią. Pod nieobecność matki ojciec gra na instrumencie, a syn przygrywa mu... piekarnikiem. W studiu Dzień Dobry TVN goscmi byli: Norbert Dudziuk "Norbi", Tomasz Kwaśniewski, oraz Rafał Cieszyński, aktor, ojciec dwójki dzieci. Wszyscy są tatusiami i zdarza im się zostać sam na sam ze swoimi dziećmi. Co wtedy się dzieje? Będziecie zaskoczeni, jakie zabawy tatusiowe mogą wymyślić dla swoich dzieci.

  Dziś klasyka: kiełbasa z grilla! Rafał, Grzegorz i Filip przygotowali m.in.: bratwursty, majerankowy szaszłyk i kaszankę z konfiturą! Brzmi nieźle? Przetestujcie nasze przepisy i dajcie znać jak wyszło! :)

  Kto rządzi u nich w kuchni i co zazwyczaj jadają? Dziś w Dzień Dobry TVN gotowali Rafał Cieszyński i Alżbeta Lenska.

  Co nas kręci, a co podnieca? Na co patrzą mężczyźni, a czym sugerują się kobiety w doborze partnerów? Ewa Szabatin, Rafał Cieszyński, Jakub Tolak i psycholog Piotr Mosak odpowiedzieli w Dzień Dobry TVN na pytanie, czego oczekują od płci przeciwnej.

  Kiedy zostajemy rodzicami, bywa że chcemy, by cały świat kręcił się wokół naszego dziecka. Nawet nasi znajomi. Choć oni niekoniecznie chcą rozmawiać tylko o rodzicielstwie. Jak bardzo dzieci zagrażają przyjaźni? Czy dzietni i bezdzietni są w stanie się porozumieć? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktora Rafała Cieszyńskiego, aktorkę Aleksandrę Woźniak, wokalistkę Natalię Lesz oraz dziennikarkę Dzień Dobry TVN Adę Wons.

  Czy są zawody, które nie sprzyjają trwałym związkom? Czy do takich należy zawód aktora lub muzyka? Czy w show-biznesie łatwo ulega się pokusom? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN aktora Rafała Cieszyńskiego i muzyka, wokalistę zespołu Feel, Piotra Kupichę. A psycholog Ewą Żeromską poprosiliśmy o komentarz. Jak nie nudzić się w związku? W którym zawodzie wypada być w pracy po drinku?