kabaret

  kabaret

  35 lat na scenie. Mógł zostać piłkarzem, a został komikiem. Niespełniony trener piłki nożnej i pływania. Marcin Daniec to niekwestionowanie guru dobrego humoru. Po kim odziedziczył talent? Gościem Dzień Dobry TVN był... Daniec z Gwiazdami. Do Dańca i do różańca:). Opowiedział i córeczkach, i kobiecie swojego życia.

  Ich „serial” internetowy bije rekordy popularności w sieci. Ile czasu poświęcają na jego przygotowanie? W studiu Dzień Dobry TVN Lekko Stronniczy opowiedzieli o tym, dlaczego nie lubią telewizji i czemu to już koniec Lekko Stronniczych? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Karol Paciorek oraz Włodek Markowicz.

  Kamila i Wojtek renowacją mebli zajmują się od 4 lat. Łączy ich nie tylko miłość do szaf, szafek, stołów, etażerek, kredensów, szezlągów, foteli, ale i do siebie nawzajem. Zaprojektowali meble będące parafrazą najsłynniejszego obrazu Mondriana oraz zainspirowane kabaretem Łowcy. B.

  Marcin Daniec od dwudziestu lat nie schodzi ze ceny! W Nowym Jorku zgromadził 6 tysięczną widownię! Tylko nam zdradził, skąd czerpie niespożytą energię oraz jak bawił się w Ameryce?

  Założyli kabaret, w którym w jawny sposób śmieją się z niepełnosprawności. To ich sposób na poradzenie sobie z nią. Ale pamiętajcie - wypada śmiać z niepełnosprawności tylko osobom niepełnosprawnym!!! W studiu Dzień Dobry TVN gościem była psycholog Małgorzata Łuba. Jak wypracować do siebie dystans?

  Co "Leszcze" zrobili z Maćkiem Miecznikowskim? Jak wpadli na Katarzynę Pakosińską? Jak i czym koledzy z zespołu przekupili Kasię? Czy kobieca energia przyda się w męskim zespole? Czy Kasia ma tremę i obawia się jak przyjmą tę zmianę wierni fani zespołu "Leszcze"?

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Leszcze z nową charyzmatyczną wokalistką Katarzyną Pakosińską. Wykonali utwór "Zabierz moje sukienki". Podoba Wam się zespół w nowym składzie?

  Razem tworzą team „Bękarty Stand-Upu”. W swoich skeczach poruszają najbardziej kontrowersyjne tematy. Jak to się stało, że trafili do więzienia? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN - Łukasz Lodkowski oraz Karol Modzelewski.

  „Córka zjadła kostkę z kibla i trzeba było jechać do szpitala". Piotr Żyła słynie z rozbrajającej szczerości. Czy zgodnie z rozrastającymi się plotkami i domysłami, Piotr będzie współpracował z kabaretem Neo-Nówka? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy członków kabaretu. Czy wezmą go do swojego składu?

  Chciał zostać kierowcą autobusu, piłkarzem, potem perkusistą. Z zawodu technik automatyk, z pasji kabareciarz. W studiu Dzień Dobry TVN lider Kabaretu Moralnego Niepokoju Robert Górki opowiedział o swojej nowej książce, której podobno nie chciał napisać, o ucieczce od służby wojskowej oraz o londyńskich historiach. Co naprawdę śmieszy i bawi Polaków?

  Katarzyna Pakosińska o książce pakosińsko-gruzińskiej opowiedziała dziennikarce Magdzie Mołek, a na czacie w TVN Cafe odpowiadała na pytania internautów. Ile lat jest już na scenie, o czym jest jej nowa publikacja oraz czy wróci do Kabaretu Moralnego Niepokoju?

  Szczerze przyznają się, że ludzie nie traktują ich poważnie w życiu prywatnym. Nic w tym dziwnego - w swoich skeczach łamią powszechnie obowiązujące normy społeczne, religijne, polityczne i obyczajowe. W kawiarence TVN Cafe gościliśmy kabaret Ani Mru Mru. Czy wyjaśnili o co chodzi z Niemcami?

  Już dziś o 22.00 na antenie TVN Style pierwszy odcinek "Pakozetki" - programu Katarzyny Pakosińskiej, która namawia w nim mężczyzn na intymne zwierzenia. Ciekawe, co jej z tego wyjdzie? - "Pakozetka" powstała z miłości do mężczyzn - wyjaśnia w Dzień Dobry TVN Pakosińska. I zapewnia, że to nie jest kolejny feministyczny program. Przyznaje się do tego, że bardzo lubi rozmawiać z mężczyznami i wydaje się jej, że potrafi ich zrozumieć. Zobaczcie pierwszy odcinek i przekonajcie się, czy to prawda!

  W kolejnej odsłonie Maciej i Lucjan podjęli się trudnego zadania uchwycenia najbardziej chyba nieuchwytnego zjawiska popkulturowego, jakim jest subkultura hipsterów. Postanowili pokazać, że wbrew obiegowej opinii bardzo łatwo zostać hipsterem i to w pięciu prostych krokach...

  W kuchni Dzień Dobry TVN kabaret Ani Mru Mru w pełnym składzie, czyli co trzeba jeść, żeby mieć tyle energii, ile drzemie w Michale Wójciku, Marcinie Wójciku i Waldemarze Wilkołku. Jak skończyła się przygoda Ani Mru Mru z gotowaniem, kto wyszedł z niej zwycięsko, a kto poległ ?