Uwielbiana przez widzów "Mama na obrotach" zabiera się za stand-up. "Podobno mam dar rozśmieszania ludzi"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Klaudia Klimczyk wchodzi na standupową scenę!
Klaudia Klimczyk wchodzi na standupową scenę!
Jerzy Bralczyk i Michał Ogórek o poczuciu humoru Polaków
Jerzy Bralczyk i Michał Ogórek o poczuciu humoru Polaków
Szkolne i przedszkolne „wpadki” dzieci i rodziców
Kto jest największym jajcarzem na planie "BrzydUli 2"?
Kto jest największym jajcarzem na planie "BrzydUli 2"?
Klaudia Klimczyk, znana w sieci jako "Mama na obrotach", stoi przed kolejnym wyzwaniem. W styczniu 2023 roku oficjalnie wejdzie na polską scenę stand-upową. Tą informacją po raz pierwszy podzieliła się ze swoimi fanami w studiu Dzień Dobry TVN.

Słynna "Mama na obrotach" zaczyna przygodę ze stand-upem

Klaudia Klimczyk od kilku lat rządzi na TikToku. Jej konto śledzą obecnie ponad 4 mln internautów. To właśnie oni sugerowali ją, że powinna wyjść spoza małego świecącego prostokąta i stanąć na scenie.

- Widziałam dużo komentarzy pod TikTokami, że może wezmę się za kabaret albo program poprawiający humor. Jakiś czas temu mój manager powiedział, że będę jeździć ze stand-upem - mówiła gwiazda sieci.

- Odkąd pamiętam moi rodzice i znajomi mówili, że powinnam występować na scenie, że nadaję się do kabaretu, bo podobno mam dar rozśmieszania ludzi - dodała.

O czym będzie stand-up "Mamy na obrotach"?

TikTokerka ma już gotowy plan na swoje występy. Co ciekawe, sama wymyśla, o czym będzie mówiła do widzów. - To będą historie z życia wzięte. Moja rodzina powiedziała, że to super pomysł. Będę jeździć po całej Polsce. 20 stycznia będzie premiera w Częstochowie. Scenariusz piszę sama. Niektóre pomysły mi w nocy przychodzą. Doradzałam się profesjonalistów, więc dziękuję Oli Wolf - opowiadała Klaudia Klimczyk.

- Poczucie humoru mam oczywiście po moim tacie. Jest on bardzo pozytywną, żartobliwą i wesołą osobą, rodzinnym kabareciarzem. Moja mama podobnie, choć potrzebuje chwili, żeby w towarzystwie się rozkręcić - podsumowała influencerka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości