Wspólne kolędowanie w Dzień Dobry TVN. Jak wypadli nasi prowadzący?

Źródło: Dzień Dobry TVN
Kolędowanie z DDTVN
Kolędowanie z DDTVN
Kolędy od widzów
Kolędy od widzów
Jak wyglądały święta w PRL?
Jak wyglądały święta w PRL?
Święta w Bangkoku
Święta w Bangkoku
Święta na Kaszubach
Święta na Kaszubach
Śpiewanie najpiękniejszych polskich kolęd to tradycja obecna w wielu domach. W Dzień Dobry TVN kultywować ją postanowili nasi prowadzący oraz goście. Jak wypadli? Kto najlepiej sobie poradził?

Wspólne kolędowanie z Dzień Dobry TVN

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy zachęcić widzów, gości oraz przechodniów do wspólnego kolędowania. Zaśpiewania najpiękniejszych polskich kolęd podjęli się również nasi prowadzący - Małgorzata Ohme oraz Filip Chajzer.

Wszystkim wykonawcom przygrywał Krzysztof Skórzyński. - Nie pochodzę z żadnej muzykalnej rodziny, [...], po prostu zawsze sobie muzykowaliśmy - powiedział dziennikarz, prowadzący Dzień Dobry TVN.

Jak obcokrajowcy spędzają święta w Polsce?

Cristina Catese, włoszka i szef kuchni przyznała, że podczas pierwszych świąt spędzanych w Polsce jadała nietypowe dla siebie dania. - Byłam zachwycona - pierogi, kapusta z grzybami - powiedziała.

- Moje pierwsze święta w Polsce były niesamowite. Dla mnie to było niesamowite doświadczenie, tym bardziej że pochodzę z takiego kraju, gdzie w grudniu obchodziło się przede wszystkim Nowy Rok, jeżeli chodzi o te święta europejskie. Przechodzę ulicą, patrzę, ludzie zaczynają świętować. To był 24. To już? Byłem przyzwyczajony [...] dawać prezenty dopiero 31 grudnia. Wigilia w Polsce to była moja pierwsza wigilia w życiu - powiedział Karol Hoang, wietnamski przedsiębiorca, który od 29 lat mieszka w Polsce.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości