Popularna aplikacja randkowa wprowadza kontrowersyjną funkcję. Na czym polega tryb incognito?

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
wirtualnemedia.pl
chłopak uśmiecha się do telefonu

Aplikacja Tinder wprowadza zmiany. Użytkownicy będą mogli skorzystać z nowych funkcji w tym m.in. z trybu incognito, blokowania profilu, czy zgłaszania. Wszystko po to, by zwiększyć możliwości kontroli i bezpieczeństwa. Czy oby na pewno? Zdaniem niektórych, ułatwi to także zdrady.

Tinder – nowa funkcja incognito

Aplikacja Tinder przedstawiła nowe funkcje, jakie przygotowała z myślą o użytkownikach. Jedną z nowości, jaka zaskoczyła randkowiczów, jest tryb incognito. Jak się okazuje, jest on odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy nie chcą, aby ich profile wyświetlane były przez szefostwo, rodzinę czy znajomych. W praktyce oznacza to, częściowe ukrycie swej obecności w serwisie. Użytkownik z aktywnym trybem incognito będzie wyświetlał się tylko osobom, które zostały przez niego polubione. Warto jednak podkreślić, że usługa ta dostępna będzie dla subskrybentów płatnej wersji serwisu Tinder+, Gold i Premium.

To nie koniec nowości. Dodatkową funkcją, jaka pojawiła się w aplikacji, jest blokowanie profili z poziomu widoku profili polecanych. Zanim więc polubimy lub pominiemy daną osobę, możemy sprawić, aby nigdy więcej się nam nie pokazywała.

Użytkownicy Tindera będą mieli także możliwość zgłaszania wiadomości bezpośrednio z poziomu czatu. Oznacza to, że w przypadku kiedy otrzymamy obelżywą lub niepokojącą korespondencję, możemy ją wysłać obsłudze serwisu w formie pojedynczych wiadomości, a nie całego profilu. Wystarczy tylko przytrzymać treść, która narusza regulamin aplikacji.

Tajemnicze profile kontra zdrady

Nowe funkcje Tindera z pewnością ułatwią randkowiczom poznanie drugiej połówki i zwiększą bezpieczeństwo. Wśród komentarzy pojawiają się jednak głosy, że ukrywanie się może pomoc także w zatuszowaniu zdrad.

Przyłapanie partnera bądź partnerki na korzystaniu z aplikacji jest jednym z dowodów niewierności, gdy zaś nasza druga połówka ukryje swój profil, być może przez miesiące lub lata będziemy żyć w nieświadomości.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: wirtualnemedia.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jos_Temprano/Getty Images

Pozostałe wiadomości