Materiał promocyjny

Wieczorny seans to sprawdzony sposób na relaks. Wygraj podwójny dostęp do Playera!

Projekt bez tytułu (7).jpg (6)
Projekt bez tytułu (7).jpg (6)
Oglądaj hity TVN w Internecie. "Ślub od pierwszego wejrzenia", a może "Hotel Paradise"?Przedpremierowe odcinki nowych sezonów zobaczysz na player.pl. Czas na zasłużony relaks! Podpowiadamy, jak zorganizować słodki seans z Playerem i Kinder Bueno Mini. Podziel się wyjątkową chwilą z kimś bliskim.

Wieczorny seans - sprawdzony sposób na odpoczynek

Nie masz pomysłu na relaks? Spieszymy z pomocą. Sprawdzonych sposobów na odpoczynek jest wiele. Polecamy połączenie idealne, czyli wieczorny seans z Kinder Bueno Mini. Ulubiony serial lub film pomogą ci się odprężyć. W ciągu dnia trudno znaleźć chwilę dla siebie, ale po pracy warto wygospodarować dłuższą chwilę na odpoczynek. Zasługujesz na to!

Bueno wieczór z przyjaciółmi

Kinder Bueno Mini i Player przygotowali konkurs, w którym do wygrania są 180 dniowe dostępy do pakietu PLAYER + KANAŁY TV oraz 72h do wyjątkowego musicalu "Piloci" na Playerze. Przyjemnymi chwilami warto dzielić się z innymi, dlatego też nagrody możesz otrzymać dla siebie i bliskiej ci osoby - pakiet dostępu jest podwójny. Co zrobić, aby wygrać? Odpowiedz na pytanie konkursowe: Bueno wieczór, który dzielisz z przyjaciółmi i paczką Kinder Bueno Mini. Opisz jak wygląda Wasz idealny wspólny czas pełen przyjemności.

Pamiętaj o tym, że opis może mieć maksymalnie 600 znaków ze spacjami. Dołącz go do formularzu konkursowego we wskazanym miejscu, a wcześniej zaznacz wszystkie okienka zgód.

Każdy zasługuje na bueno seans z Kinder Bueno Mini, dlatego nagrody będą przyznawane w trzech dwutygodniowych edycjach (15-28 lutego, 1-14 marca i 15-28 marca). W czasie jednej tury jury konkursowe wybierze aż 80 najlepszych odpowiedzi. Liczą się oryginalność i kreatywność. Łącznie nagrodzone zostanie 240 zgłoszeń.

Wieczory nadal są długie, tym bardziej warto umilić je sobie filmem lub serialem. Na Playerze znajdziecie też szeroką ofertę produkcji dokumentalnych.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Adrianna Kowalczyk

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości