Styl życia

Dzieci plątały się między nogami pary młodej. Internauci są oburzeni na rodziców pociech

Styl życia

Autor:
Oskar
Netkowski
Dzieci na weselu
gettyimages/ martinedoucetDzieci zepsuły pierwszy taniec

Para młoda, która opublikowała w sieci nagranie ze swojego ślubu, z pewnością nie tak wyobrażała sobie ten dzień. Pierwszy taniec miał być dla zakochanych wzniosłą chwilą, którą wspominać będą do końca swoich dni. I będą. Niestety w towarzystwie dzieci.

Pierwszy taniec - najważniejszy punkt ślubu?

Pierwszy taniec jest tradycją nie tylko w kulturze polskiej, ale i światowej. To zarówno piękny, ale także bardzo stresujący dla pary młodej punkt na liście ceremonii. Po raz pierwszy mogą oni zaprezentować swoje umiejętności taneczne już jako małżeństwo. 

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Tuż po uroczystej kolacji występ pary młodej "otwiera parkiet" dla gości. Najczęściej zakochani stawiają na walc. To nie tylko taniec, który najbardziej kojarzony jest z weselem, ale także jego układ nie jest trudny do opanowania.

Dzieci zepsuły pierwszy taniec

Wystrój sali, dobór muzyki, kroków, klimat wystąpienia – wszystko musi być idealnie zaplanowane i zorganizowane. Perfekcjonizm sprawia jednak często, że myśl o pierwszym tańcu i jego wykonaniu paraliżuje parę młodą, która zapomina, że w tym wyjątkowym momencie liczy się jej szczęście, a nie opinia innych.

Na profilu na TikToku @abboudelyas24 pojawiło się nagranie z wesela, na którym nie wszystko poszło zgodnie z planem nowożeńców. Młoda para ledwo postawiła na parkiecie pierwsze kroki, gdy nagle pojawiła się wśród nich gromadka biegających wokół dzieci.

- Nikt ich nie powstrzymał - czytamy w opisie nagrania.

Internauci byli bezlitośni. W komentarzach pojawiają się zarzuty do rodziców, którzy nie upilnowali swoich pociech. - Gdybym to ja była panną młodą, przerwałabym taniec, wzięła mikrofon i powiedziała gościom, że jeśli nie zabiorą swoich dzieci z parkietu, zostaną wyproszeni z przyjęcia - skwitowała jedna z komentujących.

- I ludzie wciąż mają czelności się obrażać, kiedy pary postanawiają urządzić wesela bez dzieci - dodał ktoś inny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ martinedoucet

Pozostałe wiadomości