Styl życia

Oprah Winfrey udekorowała dom na święta. Jak się prezentuje?

Styl życia

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Co słychać w show-biznesie?

Oprah Winfrey to jedna z największych osobowości telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia prezenterka postanowiła udekorować swój dom. Jak wygląda?

Oprah Winfrey udekorowała dom na Święta Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Na ulicach i w domach zaczynają pojawiać się świąteczne dekoracje. Swój dom przystroiła już Oprah Winfrey. Na zamieszczonym w mediach społecznościowych filmiku widać, jak gwiazda udekorowała poręcz od schodów. - Całego świerka owinęła wokół tej poręczy - mówił w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. - Jak to się zacznie sypać. Musi mieć dużo osób do sprzątania - dodała ze śmiechem Paulina Krupińska.

Warto dodać, że na poręczy zawisły także piękne i bardzo duże szyszki. - W nagraniu wspomina, że pochodzi z Missisipi i takie szyszki spadały do jej ogrodu. Teraz ma takie szyszki na swojej poręczy - dodał Mateusz Hładki.

Oprah Winfrey - kariera

Oprah Winfrey to amerykańska prezenterka, producentka telewizyjna, aktorka oraz miliarderka. Jest również autorką i prowadzącą talk-show "The Oprah Winfrey Show". Prezenterka jest także właścicielką firmy medialnej "Harpo Productions" i marki żywieniowej "O! That’s Good".

Winfrey zaliczana jest do najbardziej znanych i wpływowych kobiet w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości