Styl życia

Śpi w jednym łóżku ze swoim mężem i siostrą. "Obie jesteśmy zachwycone"

Styl życia

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
TLC
Baylee i Brooke

Baylee i Brooke to bohaterki serialu dokumentalnego "Obsesyjna miłość sióstr". Są duszami towarzystwa i nie potrafią bez siebie żyć. Nie odstępują się na krok, ale przez swoje postępowanie mogą zniszczyć małżeństwo Brooke. - Jesteśmy po ślubie, a do łóżka zakrada mi się szwagierka - przyznaje Denver, mąż starszej siostry.  

Obsesyjna miłość Brooke i Baylee

W dzieciństwie Brooke i Baylee mogły liczyć tylko na siebie. Ich rodzice się rozwiedli i brakowało im mamy. - Odwiedzałyśmy jednych i drugich dziadków, ale zawsze razem. Nigdy się nie rozstałyśmy. Wiedziałam, że z siostrą u boku nic mi nie grozi - przyznała Brooke.

Baylee jest typową młodszą siostrą, która naśladuje starszą. - Wszystko po niej papuguję. Gdy poszła pracować na stoisku z lodami, zrobiłam to samo. Gdy została ratownikiem, poszłam w jej ślady. Obie zostaniemy nauczycielkami - wyjaśniła.

Zobacz wideo: Miłość

Miłość

 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Choć obie są już pełnoletnie, to wciąż nie odstępują się na krok. Niektórzy uważają, że dziewczyny są zbyt blisko siebie, ale im to odpowiada. - Z siostrą można być szczerym do bólu, a ona się nie obrazi. Gdy ma włos na dekolcie, powiem jej o tym. Z siostrą nie ma żadnych granic - przekonywała Baylee. - Goliła mi tyłek, gdy odeszły mi wody. Byłam tylko z Baylee. Włożyła czepek i wskoczyła pod prysznic. Pomogła mi - dodała Brooke.

Baylee śpi pomiędzy siostrą i jej mężem

Brooke rok temu poślubiła Denvera. Mają 3-letnią córkę i spodziewają się syna. Nie mogą jednak nacieszyć się sobą, bo od trzech tygodni mieszka z nimi Baylee. - Nie chciałabym mieszkać z kimkolwiek innym. Miałam propozycję od znajomych, ale zawsze się rozmyślałam. Mieszkanie z siostrą mi odpowiada. Obie jesteśmy zachwycone, ale Denver niekoniecznie - mówiła Baylee.

Denver jest w szoku, że siostry nie mają siebie dosyć. Irytuje go rozrzucona bielizna Baylee i to, że śpi z nimi w jednym łóżku. - Gdy byłyśmy dziećmi, dzieliłyśmy łóżko. Dzięki temu czułyśmy się bezpiecznie - tłumaczyła Brooke. - Zawsze tak robiłyśmy i wciąż to robimy - dopowiedziała Baylee.

Baylee od 4 lat spotyka się z Braiarem. Jest dziewicą, dlatego z mężczyzną chce zamieszkać dopiero po ślubie. Jej chłopak również chce poczekać. Natomiast dziwi go fakt, że jego partnerka śpi pomiędzy małżonkami. - To dziwna sytuacja Powinna żyć własnym życiem - stwierdził.

Denver i Braiar zagrali mecz przeciwko siostrom w badmintona. Jeśli wygrają, Baylee wyniesie się z sypialni. Nie udało się, a Denver się załamał. – Jesteśmy po ślubie, a do łóżka zakrada mi się szwagierka. Nadużywa gościnności - zaznaczył. Brooke zdaje sobie sprawę, że powinna siostrze postawić granice. - Ale to trudne. Jest moją najlepszą przyjaciółką - podsumowała.

Zobacz wideo: Bliźniaczki odnalazły się po 49 latach

Bliźniaczki odnalazły się po 49 latach
Bliźniaczki odnalazły się po 49 latach Źródło: Dzień Dobry TVN

"Obsesyjna miłość sióstr"

To serial dokumentalny przedstawiający życie sióstr, których wzajemna miłość może nabrać zupełnie innego znaczenia, szczególnie gdy ich uczucie zamienia się w obsesję. Mogą jeść te same potrawy, spać w jednym łóżku, a nawet dzielić się chłopakiem. Oglądaj w Player.pl .

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: TLC

Źródło zdjęcia głównego: TLC

Pozostałe wiadomości