Gwiazdy

Pectus w Operze Leśnej już 18 sierpnia. "Będzie niesamowita energia"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Pectus w Operze Leśnej już 18.08
Pectus w Operze Leśnej już 18.08 Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Podczas Top of the top Sopot Festival na deskach legendarnej Opery Leśnej w Sopocie wystąpi zespół Pectus. Na scenie bracia wykonają kultową piosenkę otwierającą serial "Przyjaciele", czyli "I'll Be There for You". O przygotowaniach i niezwykłym wyzwaniu opowiedzieli w Dzień Dobry Wakacje.

Zespół Pectus zagra w Sopocie

18 sierpnia wystąpi zespół Pectus. Artyści sopocki festiwal wspominają z dużym sentymentem, ponieważ to w ich ręce trafił Słowik Publiczności w 2008 roku za piosenkę "To, co chciałbym Ci dać".

- To są dla nas osobiste i rodzinne momenty. Przeżywamy te chwile na największym festiwalu w Polsce. Przywieźliśmy ze sobą nagrodę, która nam ciągle przypomina o tym - mówił Tomasz Szczepanik, lider zespołu Pectus w Dzień Dobry Wakacje.

Bracia w Operze Leśnej wykonają utwór z "Przyjaciół" - "I'll Be There for You" zespołu The Rembrandts. - Wszyscy znają ten serial. Wszyscy oglądali. My też zrobiliśmy taką stylówkę z lat 90. - podkreślił Mateusz Szczepanik. - Świetna aranżacja. Będzie podział na głosy, niesamowita energia - dopowiedział Tomasz Szczepanik.

Pectus rzucił wyzwanie ekipie "Szkła Kontaktowego"

Warto przypomnieć, że Pectus rzucił Tomaszowi Jachimkowi i Tomaszowi Sianeckiemu (oraz chętnym z ekipy "Szkła Kontaktowego") wyzwanie.

- Moi drodzy muzyka muzyką natomiast powiem wam w zaufaniu - jedziemy też tam po to, by z wami świętować 25-lecie TVN24 i rzuciliśmy wyzwanie ekipie "Szkła Kontaktowego". Gramy mecz na plaży w Sopocie. Chłopcy pod kierunkiem Tomasza Sianeckiego i Tomasza Jachimka. [...] Stawką jest towar deficytowy - kilogram cukru - zapowiedział lider zespołu.

Top of the Top Sopot Festival 2022

Tego lata na wszystkich wielbicieli muzyki czekają niezapomniane wrażenia. Podczas festiwalu w Sopocie pojawią się wykonawcy, którzy dostarczą widzom wyjątkowych muzycznych emocji. Wydarzenie potrwa od 16 do 19 sierpnia. Czwartego dnia zaplanowany został wieczór komediowy. Całość będzie można oglądać na antenie TVN.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry Wakacje i Dzień Dobry TVN znajdziesz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości