Pectus

  Podczas Top of the top Sopot Festival na deskach legendarnej Opery Leśnej w Sopocie wystąpi zespół Pectus. Na scenie bracia wykonają kultową piosenkę otwierającą serial "Przyjaciele", czyli "I'll Be There for You". O przygotowaniach i niezwykłym wyzwaniu opowiedzieli w Dzień Dobry Wakacje.

  Zespół Pectus wykonał w studiu Dzień Dobry TVN interpretację popularnego utworu "Bella Ciao". Piosenka zyskała w ostatnim czasie wielu fanów za sprawą jednego z seriali.

  Szlachetna Paczka to wyjątkowy program społeczny, który dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i darczyńców pozwala zapewnić cenne wsparcie rodzinom zmagającym się z licznymi przeciwnościami losu. W tym roku ważna inicjatywa zyskała uznanie sportowców i artystów, którzy zdecydowali się dołączyć do grona osób wspierających projekt. W Dzień Dobry TVN członkowie zespołu Pectus opowiedzieli o tym, jak wiele znaczy gest niesienia pomocy potrzebującym.

  Trwa wielkie święto muzyki, czyli Top of the Top Sopot Festiwal. Podczas trzydniowego wydarzenia na deskach Opery Leśnej wystąpi łącznie aż 50 znakomitych polskich artystów. Wśród nich nie mogłoby zabraknąć zespołu Pectus. Dlaczego sopocka scena jest im szczególnie bliska?

  Siła zespołu Pectus tkwi w rodzinie. Bracia Tomasz i Mateusz opowiedzieli nam o tym, jak żony wspierają ich w karierze. Magdalena Szczepanik i Monika Paprocka-Szczepanik zdradziły, w jaki sposób oceniają nowe utwory.

  29 września obchodzimy Światowy Dzień Serca. Jak powszechnie wiadomo, serce nie sługa, potrafi nam spłatać figle. Jedno jest jednak pewne - bez jego prawidłowego funkcjonowania nie będziemy cieszyć się dobrym zdrowiem. Jak dbać o serce i co ma ono wspólnego z udarem? O tym rozmawialiśmy z prof. Przemysławem Mitkowskim oraz Tomaszem Szczepanikiem, wokalistą zespołu Pectus, który zaangażował się w kampanię społeczną "Stop Udarom".

  Jesienią zeszłego roku odbyła się premiera drugiej płyty zespołu Pectus zawierającej duety z polskimi piosenkarkami. Tym razem gwizdy zaśpiewały nieznane dotąd teksty Wojciecha Młynarskiego. W projekcie wzięła udział Kayah, która jako jedyna wokalistka wystąpiła w obu wydawnictwach. W programie muzycy opowiedzieli o pracy nad utworem „Przejazdem” i towarzyszącym mu teledyskiem, którego premiera odbyła się w czasie kwarantanny.

  Nowy sezon Dzień Dobry TVN rozpoczęliśmy wyjątkowym wydaniem, w którym po raz pierwszy w historii pojawili się wszyscy prowadzący. Gościliśmy również gwiazdy, które zdradziły nam kulisy powstawania programu Dzień Dobry TVN. Jak swoją pierwszą wizytę w studiu Dzień Dobry TVN wspomina Magdalena Lamparska? Czy Natalia Nykiel stresuje się przed występem w naszym programie? Zobaczcie, co Sarsa, Wojciech Łuszczykiewicz, Joanna Jędrzejczyk, Dominika Gawęda i Pectus zdradzili na temat programu Dzień Dobry TVN dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej.

  Od samego rana w kawiarence Dzień Dobry TVN - "gwiazdorski poranek"! Gośćmi Filipa Chajzera byli Pectus, Wojtek Łuszczykiewicz, 4DREAMERS, Sarsa i Patryk Kumór.

  W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy zespół Pectus. Już niedługo usłyszymy ich na Top of the Top Sopot Festival. Muzycy przyznali, że festiwal jest dla nich miastem magicznym. Dlaczego? Co przygotowują na tegoroczny występ?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpili z Włodkiem Pawlikiem w utworze - "Do góry nogami". Chwilę wcześniej, siedząc razem z mamą na naszej kanapie, opowiedzieli między innymi o tym, jak wyglądało ich dzieciństwo. W DDTVN gościliśmy braci Szczepanik, czyli zespół Pectus!

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN dawno niewidziany i nie do poznania Paweł Wilczak. Co się kryje za jego fizyczną przemianą? Poznamy także historię niezwykłej miłości - Bogumiły Wander i Krzysztofa Baranowskiego. W programie także Pectus! Bądźcie z nami od samego rana :)

  Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy zespół Pectus, gwiazdę tegorocznego sylwestra TVN. W jakich strojach wystąpią w sylwestrowy wieczór? Czym nas zaskoczą? Dlaczego próbują dorównać "Himalajom stylizacji", czyli Beacie Kozidrak? O co pytali ich internauci na naszym czacie? Jakie są ich noworoczne postanowienia? I wreszcie, jak bracia Szczepanik spędzili Święta Bożego Narodzenia?

  Jak przygotowują się do sylwestrowego występu podczas Sylwestra z TVN na pl. Bankowym w Warszawie. Gdzie spędzą Wigilię? Na naszej scenie wystąpili z akustyczną wersją swojego hitu "Barcelona".

  Z okazji 20-lecia naszej stacji na scenie Dzień Dobry TVN zagrał zespół Pectus. Grupa wykonała jeden ze swoich pierwszych utworów "Jeden moment". Zobaczcie, jak panowie rozgrzali gwiazdy TVN :)

  W Łomiankach pod Warszawą osiedlili się bracia Szczepanikowie z zespołu Pectus. Mieszka tutaj także ich mama Bogumiła, która jest ich mistrzem smaku. Za co bracia cenią przygotowane przez nią dania?

  Na naszym dachu zespół Pectus wykonał piosenkę "Iluzja". A co zagrają na festiwalu TOP OF THE TOP? Który z nich niedawno się ożenił i kto zagrał na jego weselu? ;-) Bracia opowiedzieli również o swojej nowej płycie, którą za chwilę zaczną nagrywać. Zobaczcie o co fani spytali ich podczas czatu!

  Wokalistka zespołu Blue Cafe Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik z zespołu Pectus są zaręczeni już od roku. Przyszedł czas na ślub! Czy tajemnicza artystka uchyliła rąbka tajemnicy? Zobaczcie, co zdradziła dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hladkiemu.

  Zima dla zespołu Pectus jest pełna wyzwań i pracy. O tym, czym są teraz zajęci i co przygotowują dla swoich fanów bracia powiedzieli w Dzień Dobry TVN. Często się kłócą? Jak wyglądało ich dzieciństwo?

  W tym roku zespół Pectus obchodzi dziesięciolecie swojego istnienia i m.in. z tej okazji nagrał album "Kobiety". Na płycie znalazło się dziesięć duetów z największymi polskimi artystkami. Jedną z nich jest Irena Santor, którą - wraz z chłopkami z zespołu - gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Dlaczego artystka zdecydowała się na współpracę z braćmi Szczepanikami? Jaka jest geneza tej płyty? Zespół zaprosił również na swój koncert.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: jesteśmy w Liberation - redakcji jednego z najstarszych dzienników we Francji. Następnie młodość, muzyka i szał fanów - na naszym czacie Szymon Chodyniecki, a na naszej scenie Bars and Melody - dwóch chłopców, których pokochali Brytyjczycy. A na koniec rodzinne historie zespołu Pectus. Bądźcie z nami o 8.30. Zapraszają Magda Mołek i Marcin Meller.

  Już dziś wieczorem Anna i Kinga Gurgul zaśpiewają w programie "Aplauz, Aplauz!" z Maciejem, Mateuszem, Tomaszem i Markiem Szczepanikami czyli zespołem Pectus! Jak to się stało, że panie spotkały się z zespołem i jakie emocje towarzyszyły im podczas wspólnej pracy? Czy Kinga miała jakieś rady dla członków zespołu? Program już dziś o 20.00! Zapraszamy!

  Patrycja Markowska, Piotr Kupicha, Szymon Wydra, Dominika Gawęda, Artur Gadowski, Tomasz Szczepanik. Jak udaje im się utrzymać na rynku, czy żyją z "zaiksów" oraz jak radzą sobie w czasach digitalizacji muzyki?

  To już kolejna edycja Kalendarza Dżentelmeni. Gdzie będzie można go kupić? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedzieli Olivier Janiak i Tomasz Szczepanik z zespołu "Pectus". Kto jeszcze brał udział w akcji? Dlaczego Robert Więckiewicz uciekał z taksówki? Ile w ciągu tych lat zebrano dla potrzebujących? Dlaczego są dwa kalendarze?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, najprzystojniejszy zespół w Polsce - Pectus!

  Na scenie Pectus z piosenką "Jak daleko a jak blisko". Posłuchajcie i oceńcie!

  W studiu Dzień Dobry TVN wykonali utwór „Szkoła marzeń”.

  Po medialnej burzy zespół Pectus powraca na muzyczną scenę! Tomasz Szczepanik wraz ze swoimi braćmi przypomina o sile rodzinnych więzi. W studiu Dzień Dobry TVN zespół Pectus opowiedział o "Sile braci", odpowiadał wytrwale na pytania internautów i wykonali utwór"Szkoła marzeń"

  Ich utwór "Barcelona" jest na szczycie największych rozgłośni radiowych. W TVN Cafe, przystojni i utalentowani bracia Szczepanik, opowiedzieli Magdzie Mołek o swojej nowej muzycznej drodze. Gdzie ich zaprowadzi i co planują jeszcze dla swoich fanów? Kim jest przepiękna Hiszpanka z ich teledysku?

  Na naszej kanapie zasiadło pięciu Szczepaników - czterech braci, czyli zespół Pectus w nowym składzie, oraz najmłodszy w rodzinie Staszek, syn lidera zespołu Tomasza Szczepanika. Staś po raz pierwszy w swoim życiu wystąpił dziś w telewizji. Jak wujkowie radzą sobie z chłopcem podczas koncertów? Który z braci został ojcem chrzestnym Stasia? Co robili na Malcie? Czy to prawda, że intensywnie ćwiczą przed wielkim meczem gwiazdy TVN kontra politycy, który odbędzie się we wrześniu?