Nasi prowadzący wspominają święta. Dorota Wellman: "Jedna z paczek się zesiusiała. Płakałam niewiarygodnie"

Autor:
Agnieszka
Mrozińska
Najlepsze świąteczne wspomnienia
Najlepsze świąteczne wspomnienia Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Wszyscy prowadzący Dzień Dobry TVN spotkali się w naszym studiu, by opowiedzieć widzom, jak spędzają święta. Nie zabrakło też wspomnień z dzieciństwa. Dlaczego Boże Narodzenie jest tak magiczny dla naszych gwiazd?

Bombka Małgorzaty Rozenek-Majdan i pomarańcze w domu Andrzeja Sołtysika

Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme, Małgorzata Rozenek-Majdan, Dorota Wellman, Ewa Drzyzga, Paulina Krupińska, Anna Kalczyńska, Filip Chajzer, Damian Michałowski, Andrzej Sołtysik, Marcin Prokop, Krzysztof Skórzyński i Andrzej Polan opowiedzieli w programie Dzień Dobry TVN, jak spędzają wigilię.

- U nas w rodzinie jest taka bombka, łabądek, który przechodzi z pokolenia na pokolenie. Co roku święta rozpoczynają się od tego, że moja mama mówi: "błagam, żeby w tym roku on się nie zbił" - mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan. - Oby nikt wam kotka w prezencie nie dał - żartowała Agnieszka Woźniak-Starak.

- Jak jeszcze dziadek i babcia żyli - Janek i Janina - to było świetnie, bo cała rodzina się zjeżdżała. To były czasy PRL-u, jeszcze zanim Polska zremisowała na Wembley. Akcja dzieje się oczywiście na wsi pod Krakowem u nas w domu. Wtedy wszyscy się bardzo integrowali, potem się to niespodziewanie skończyło, aczkolwiek cała wigilia polegała na tym, że mi się to kojarzy z zapachem pomarańczy z Kuby. One były raz w roku - wspominał Andrzej Sołtysik.

Pies Doroty Wellman i zaproszenie od Małgorzaty Ohme

Nasi prowadzący zdradzili także, jakie prezenty otrzymali w dzieciństwie. W przypadku Doroty Wellman był to wymarzony czworonóg. - Pod choinką stały paczki i jedna z nich się "zesiusiała". Bowiem był to pies i moje wielkie marzenie. Płakałam niewiarygodnie - powiedziała Dorota Wellman. Taki sam prezent dziennikarka postanowiła zrobić potem swojemu synowi, który zawsze chciał mieć owczarka. - Nie ma większego szczęścia niż zobaczyć, kiedy dziecko płacze z radości, że mu się spełnia marzenia - dodała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Agnieszka Mrozińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości