Styl życia

Dom w Holandii zamieniła na wygodny kamper. "Każdy dzień wygląda inaczej"

Styl życia

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Kamperem przez Polskę
Kamperem przez Polskę Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Mariska Kasteloo postanowiła odmienić swoje życie, wybierając się w niezwykłą podróż kamperem. Przemierzyła setki kilometrów, by dojechać do Polski. W Dzień Dobry TVN Holenderka opowiedziała o licznych zaletach dalekiej wyprawy.

Mariska Kasteloo o podróżowaniu kamperem

W 2021 roku Mariska Kasteloo musiała stawić czoła bolesnej stracie. Cztery bliskie jej osoby zmarły, pozostawiając po sobie trudną do zaakceptowania pustkę. Kobieta postanowiła przeprowadzić się do rodzinnego domu, by podnieść na duchu owdowiałego tatę. Z czasem zapragnęła wprowadzić w życie kolejne zmiany.

Podróże samolotem i nie tylko 

Słuchają się jej samoloty
Słuchają się jej samolotyDzień Dobry TVN
wideo 2/6

- Z jednej strony było to miłe, ale jestem też niezależną kobietą, więc trochę brakowało mi mojego życia i podróży. Rynek nieruchomości szaleje ostatnio w Niderlandach, więc postanowiłam kupić kampera - wyznała podróżniczka w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską.

Mariska Kasteloo zwiedza Polskę kamperem

Holenderka zdecydowała się odwiedzić kraj, w którym mieszkają jej przyjaciele. Przemierzyła setki kilometrów, by znaleźć się w Polsce. Co ciekawe, w daleką podróż zabrała ze sobą kota.

- Każdy dzień wygląda inaczej (...). Nawet nie sądziłam, że tak mi się spodoba jeżdżenie kamperem. Naprawdę to uwielbiam - zapewniła Mariska Kasteloo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości