Styl życia

Te osoby bawią i inspirują o poranku. Kim są #PogodniTVN? "To jest nałóg"

Styl życia

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Piękni, zdolni i #POGODNI
Piękni, zdolni i #POGODNIDzień Dobry TVN
wideo 2/6

#PogodniTVN to akcja, dzięki której widzowie mogą dzielić się tym, co jest dla nich ważne. W studiu Dzień Dobry Wakacje pojawiły się osoby, które swoimi filmikami pomagają przetrwać nawet najbardziej pochmurny poranek. Jak im się to udaje?

Jak działa #PogodniTVN?

#PogodniTVN to akcja polegająca na publikowaniu zabawnych, przepełnionych pozytywną energią filmów w mediach społecznościowych. W ten sposób widzowie mogą podzielić się tym, co jest dla nich ważne i sprawić radość innym. W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy osoby, które były aktywne i często oznaczały nas w swoich nagraniach.

Wśród nich jest m.in. Patrycja i jej 7-letni synek Wojtek z Opola. - Wysyłamy filmiki związane z niepełnosprawnością. Wojtek choruje na jeden z rodzajów niskorosłości, ma 84 centymetry wysokości - wyjaśnia mama chłopca. Popularnością cieszą się także nagrania 76-letniego Józefa i jego córki Moniki. Wszystko za sprawą bawiącego do łez tańca mężczyzny.

- On tak miał od zawsze, a ja się boję, bo genów nie oszukasz (...). Filmiki, które tworzymy, niosą taką pozytywną energię, dostajemy kartki, prezenty, serduszka - zaznacza kobieta.

Kim są #PogodniTVN?

Jakie treści możemy jeszcze znaleźć pod słynnym hasztagiem? Blanka i jej córka pokazują tam pomysły na domowe aktywności dla dzieci. - Pandemia nas trochę zmusiła do tego - tłumaczy mama Heleny. Dzień Dobry TVN uwielbia także projektantka odzieży oraz pasjonatka tańca pole dance Kasia.

- To jest nałóg. Ja się źle czuję, jak z rana nie mam tej energii, którą dostaje od "Dzień Dobry" - wyjaśnia nasza gościni.

Wielkimi fanami programu jest także rodzina Moniki i Piotra. Są rodzicami trzech córek. Co najbardziej lubią w Dzień Dobry TVN? - Pana Filipa - odpowiada nastoletnia Anastazja.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości