widzowie

  widzowie

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Edwarda Miszczaka - dyrektora programowego TVN. Opowiedział o dołączeniu do Discovery Communications oraz oczywiście o naszej jesiennej ramówce! Jakie nowe produkcje pojawią się na antenie TVN? Na które znane serie nie możecie się już doczekać?

  Osiem lat temu do Dzień Dobry TVN trafili Dorota Wellman i Marcin Prokop. Widzowie naszego programu pokochali ich od razu. Za co? Za spontaniczność i poczucie humoru. A za co cenią ich współpracownicy? Zobaczcie, jak przez te lata Dorota i Marcin radzili sobie w programie.

  Prosiliśmy dziś o przesyłanie nam Waszych stylizacji weselnych i jak zwykle nie zawiedliśmy się na Was. Przyszło baaaardzo dużo zdjęć, z których wybraliśmy najciekawsze. Cytując Marcina: "Bardzo nam się podoba, że państwo tak "interaktują" z naszym programem" :) Dziękujemy!

  Już ponad 300 tysięcy osób polubiło nasz fanpage na Facebooku. Bardzo Wam za to dziękujemy, bo robimy to dla Was! Dziękują Wam za to też prowadzący Dzień Dobry TVN. Zdradzimy, że Dorota Wellman i Marcin Prokop doceniają Wasze poczucie humoru. :-) Zobaczcie, jak Marcin zareagował na niespodziankę przygotowaną przez fanów Dzień Dobry TVN na Facebooku.

  Katarzyna Bosacka zeszczuplała 12 kilogramów i teraz nosi rozmiar 38! Czy będzie kontynuować tę drogę? - Nie mogę być już słodkim jamochłonem i pochłaniać wszystko jak leci. Poziom mojego cukru był bardzo wysoki wtedy, kiedy zaczynałam i słodycze już są nie dla mnie - mówiła w Dzień Dobry TVN Katarzyna Bosacka. Chciałaby schudną jeszcze 4-5 kilogramów, ale nie che być "wieszakiem". Te niech wiszą sobie w szafie, bo kobiety powinny mieć pupy i biusty - uważa Bosacka. Jaką drogę przeszła, by schudnąć 12 kilogramów? Jak zdrowo się odchudzać? Ile razy dziennie trzeba jeść? Co na to jej rodzina?