"W marcu jak w garncu". Rusza nowa akcja kulinarna Dzień Dobry TVN. Jak dołączyć?

Źródło: Dzień Dobry TVN
W marcu jak w garncu - akcja kulinarna DDTVN
W marcu jak w garncu - akcja kulinarna DDTVN
Daria Ładocha z córkami
Daria Ładocha z córkami
Prosta i tania kuchnia Darii Ładochy
Prosta i tania kuchnia Darii Ładochy
Orzechowe inspiracje Darii Łaochy
Orzechowe inspiracje Darii Łaochy
Egzotyczna kuchnia Darii Ładochy
Egzotyczna kuchnia Darii Ładochy
1 marca rozpoczynamy akcję kulinarną Dzień Dobry TVN "W marcu jak w garncu". Nasi prowadzący, kucharze i widzowie połączą siły. Wspólnie będziemy odtwarzać przepisy babć, poznają kuchnie regionalne i smaki świata. Jak dołączyć do zabawy? Są na to aż dwa sposoby.

"W marcu jak w garncu" - jak dołączyć?

Już 1 marca startuje nowa akacja kulinarna "W marcu jak w garncu". Ten miesiąc to wyjątkowy czas w Dzień Dobry TVN, ponieważ upłynie on pod znakiem gotowania. Nasi prowadzący i kucharze pod czujnym okiem widzów z wyciągną przepisy babć, poznają kuchnie regionalne i smaki świata.

Chcemy poznać ulubione smaki i sprawdzone przepisy naszych widzów, każdy może wrzucić coś od siebie. Do naszej akcji dołączysz na dwa sposoby. Pokaż nam, jak gotujesz. Wystarczy, że udostępnisz krótki film lub zdjęcie kulinarnego dzieła i oznaczysz go hasztagiem #pogodnitvn.

Swój przepis możesz także wysłać na ddtvn@tvn.pl. Napisz, dlaczego wybrałeś właśnie tę potrawę i dodaj kilka słów o sobie.

Akcja kulinarna Dzień Dobry TVN

W środowym programie Dzień Dobry TVN Piotr Kucharski gotował z naszą widzką Michaliną Podolską, która przygotowała naleśniki zapiekane z serem według przepisu jej babci. Już w niedzielę w kuchni Dzień Dobry TVN pojawi się m.in. Ewa Drzyzga, która zaprezentuje nam receptury ze swojego rodzinnego domu oraz spróbuje odtworzyć przepis jednego z widzów.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości